www.sudzibas.lv Tievēšana Forte Tievēšanas kapsulas

Tievēšana Forte - Tievēšanas kapsulas

Sveiki. Uzdūros reklāmai par šīm tievēšanas kapsulam. Tievēšana Forte. Apskatoties atsauksmes, kur viņi reklamē cilvēkus, kas notievējuši Sandra Avdejeva, Sofija Kāposta, Ilga Saulīte, Iveta ansberga u. parejie. Šos cilvekus neta nevar atrast ne draugos, ne Facebooka . kautka divaini vai ne ka kaut viens no šiem cilveks butu konkrēts un īsts, kas ir notievējis ar šīm tabletēm.
Jo tur rakstits vakaros neest un pa dienu izdzert daudz udeni, Ja to ieverosim, tad stabili kads kg bus nost, bet ne jau tablešu iespaida.
Draugos atrastie komenti:

Es pamēģināju! Manā organizmā šīs tabletes darbojās preteji reklamētajam .Apetīte vēl vairak uzlabojās un līdz ar to 4kg mēneša laikā pieauga

Inta 9. dec 2012 12:50

Es neticu sim tabletem.Izlasiju forumos, kur cilveki raksta, ka pie atsauksmem taja saita ir meginajusi rakstit negativas atsauksmes un pec kada laika redzejusi , ka vinu atsauksmes sliktas ir dzestas.Meginaju pati uzrakstit negativu atsauksmi ko par sim tabletem domaju un ari mana atsauksme tika dzesta.
Ta ka secinajums viens: tiek atstatas tikai savu cilveku tikai labas atsauksmes!
SIM TABLETEM NEVAR TICET UN SVIEST NAUDU VEJA!!!

Ilze 14. dec 2012 23:48

Es arī esmu mēģinājusi, nav nekādas jēgas, tik nauda izmesta..
Un tad kad es viņas pasūtīju, tad viņas saucās Weight Loss, tagad kaut kāds Forte, sviests riktīgs.. Tīrā krāpšana..

Šo komentu ierakstiju šovakar, rtedzesiet viņš rīt jau pazudis. 100% pazudis, jo vienreiz jau ierakstiju. Visas negativas atsauksmes tiek izdzestas.
Tik nesaprotu uz ko valsts skatas. Ka pieļauj šādas krāpšanas.

Koments zem reklamas kas atrodas kasjauns.lv majaslapa.

Blefs Svētdiena, 6 Janvāris, 2013
Es paris dienas atpakaļ ierakstiju komemntu. Ka šie visi cilveki kas nometuši svaru. Un atstajuši atsauksmes, interneta nekur nav ne draugos, ne feisbooka. Un kadēļ administracija uzreiz izdzēsa te apakšā manu komentu. TE KAUTKAS NAV TIRS ??? Un šie visi komenti ar aizodomigi, var redzet, ka to raksta darbinieces pašas. Jo Nastja16, Silva31, Gundega78 kautka visas to nosaukumu tik izteikti uzrakstijušas nevis šis tabletes, bet Tievēšanas Forte. Blefs

P.S. Starpcitu zvaniju uz noradito numuru tur skan muzika un nav signala. Vinji tik zvana no sava tel.

W

V VSLAVS 12.11.2014

Dream Body, Lida, Lihou, Magic Slim, Super Slim un vēl vairāk tievēšanas produktu info www.ChooseSlimBody.com, [slēpt]@chooseslimbody.com