Tievēšana Forte - Krāpšana

Kārtējais triks ar pozitīvām atsauksmēm. Komentāru viņu mājaslapā esmu rakstijis jau 4 reizies. Nākošā dienā jau izdzēsts !?
Vienvārd sakot ar šo brīnumlīdzekli ir tā, neko izņemot apetītes nelielu remdēšanu un vēdergarizes naktī, pēc kā seko toletes piespiedu apmeklējums diemžēl jūs nesagaidīs.
Neticiet visam kas rakstīts, it ītaši ja tās ir pozitīvas atsauksmes, tirgotāja mājaslapā !!!

M Marchello15 31.01.2013

Uzrakstiju E-pastu ši brīnumlīdzekļa " FORTE " izplatītājam SIA "Massive Dynamic" pretenziju, ka neesmu guvis nekādu labumu, svara zaudēšanas ziņā un gribu atpakaļ savu naudu.
Atbilde no SIA "Massive Dynamic"

Lai Jūsu pieprasījuma rezultāts būtu pozitīvs, nosūtiet lūdzu
produktu iepakojumu uz zemāk norādīto adresi pa pastu. Tāpat ir jānosūta naudas atgriešanas lūgums un paziņojums, kurā
jābūt iekļautai sekojošai informācijai: iemeslam, kāpēc produkts nav attaisnojis Jūsu cerības, ( interesants jautājums)
informācijai par to vai lietojāt tā kā norādīts instrukcijā, kā arī īsam Jūsu dzīvesveida un ēšanas paradumu apraksts kūres laikā.
Ja vēlaties
varat iekļaut “pirms un pēc” bildes vai ārsta piefiksētos svara zuduma novērojumus. Paziņojumā iekļaujiet arī personas
datus, konta numuru (norādot IBAN un SWIFT kodus), uz kuru tiks pārsūtīta nauda, un salasāmu parakstu.

Atgādinām, ka naudas atgriešanas garantiju jāveic 60 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas dienas. Šī informācija
arī pieejama lietošanas noteikumos reklāmas vietnē.

Nu ko lai dara ?! Būs vien jāraksta sacerējums kāpēc produkts nav attaisnojis manas cerības un pats interesantakais ir - mana dzīvesveida un ēšanas paradumu apraksts kūres laikā. :)

Ko vien neizdarīsi par 40 Ls. Atceros skolas laikā sacerejumus rakstīju pa velti.

ArnisLipsis 31.01.2013

Tas taču sen jau skaidrs ka šitiem nevar uzticēties. Pilnīgs murgs tās visas tievēšanas līdzekļi. Savācies spēkiem un piespied sevi sekot tam ko tu ēd un viss buus kārtībā. Pa to naudu labāk būtu nopircis vairāk augļus.

S skeptiķe 31.01.2013

Un komentāri arī vieni un tie paši, viņi maina paši komentāra datumus un laiku, kā arī niku!!!
KRĀPNIEKI!!!

M martemons 17.02.2013

haha cik stulbam jābūt lai rītu tabletes tievēšanai? pārstāj rīt sūdus un notievēsi. sports arī noder.

L lietandris 04.04.2013

Ar naudas atgriešanu varētu būtu liela problēma. Nav ne adrešu ne norādes kā to izdarīt.Viennozīmīgi..izmesta nauda, notērēts laiks un materiāls. Ļoti labi nostrādāts blēžu marketings. NEPĒRKAT, esat uzmanīgi, produkts " TIEVĒŠANAS FORTE", neatbilst ne sauklim, ne reklāmai un ir pilnīgi neadekvāts cenai!

M may 09.04.2013

Es samaksāju 35Ls, atguvu 43EUR - kontā pārkonvertējot uz LVL = 29Ls... + vēl tas, ka vēstules sūtīju ierakstītā veidā, reāli atguvu 27Ls... vismaz tukšā nepaliku.
Teksts, kas atnāca uz e-pastu : "...Droši rakstiet latviski - producenta birojā ir latviešu darbinieks, kas Jūsu pieprasījumu izskatīs.

SIA Massive Dynamic
priekš Active Food Supplements
ul. Nowogrodzka 23
00-511 Warszawa, Polska
Ar cieņu,
Inese Vaidere,
Klientu apkalpošanas centrs Latvijā
tālr. numurs (+371) 66163035"
Neskaidrību gadījumā zvanīju uz +37052077977 tur vismaz atbildēja. UZMANĪBU...!!! Neaizmirstat pierakstīt savas bankas Swift kodu, kad rakstat konta numuru, kur atgriezt Jūsu naudu.