Tievēšana Forte - krāpšana

Tā kā pagaidām par Tievēšana Slim īsti diskusiju un sūdzību nav, vēlējos interesentiem tikai ieteikt apmeklēt Weight Loss mājas lapu http://pkx4.medicalnewsreporter.com/
;)
Kaut kas jau redzēts? Pat komentāri tie paši... Un par Weight Loss gan var atrast disusijas un sūdzības.

Ceru, ka kāds ir izglābts no krāpšanas un lai jauka diena! :)

T

Z Zinātājs111 02.03.2014

Lietoju mēnesi Green Coffe . Rezultāts +2 kg, sākās problēmas ar sirdi. Agrāk sūdzību nebija, bet pēc pirmās lietošanas nedēļas jau sāka durt sirdī, pēc otrās arī reāli sāpēt un jau tirpt kreisā roka. Nelietojiet šo draņķi, ja ir svarīga pašiem sava veselība. No sākuma domāju, ka pie vainas stress, bet nekā, sirds sāk sāpēt apmēram stundu pēc kapletes iedzeršanas.
Apetīte pēc kapletēm nevis samazinās kā reklāmā, bet taisni otrādāk gribas ēst vēl vairāk.
Tagad interesē, kad atgriezīs naudu un vai to vispār izdarīs.

D Dzintra Regina Jansone 11.02.2015

GREEN COFFEE - tā ir abzolūta cilvēku krāpšana!
Pagājušajā gada man bija ceļgala trauma un operācija, tagad gaidu nakamo operāciju. Grūti pārvietoties, pieņēmos svarā.
PASŪTĪJU DIVUS LIELOS IEPAKOJUMUS - TAGAD VARU SACĪT AR PILNĪGU ATBILDĪBU - TĀ IR CILVĒKU KRĀPŠANA LIELOS APMEROS! NEVIENA GRAMA MEZAUDĒJU - PAT OTRADI!
NEVIENS NEKADU NAUDU NEATGRIEŽ!

I intaromane 22.05.2015

es ari esmu zalas kafijas upuris atradu interneta dr. jana valtera rakstu cik atri var tikt noliekiem kilogramiem ar zalas kafijas kapsulam un ja nepalidzes bez lieka troksna atdos naudu atpakal man nepalidzeja un tagad es veselu menesi ludzos lai man atdot naudu bet tur liekas ka visi ir izmirusi ta liekas ka es savu naudu esmu tam dakterim uzdavinajusi es jus visus bridinu svaru jus nezaudesiet bet tikai savu naudu inta