Tiesu izpildītājs Rita Grante - nepamatotas darbības!

Tiesu izpildītāji ( Rita Grante,Valmierā ) .Mašīnai bija sods - 2004 gadā to pārdevu,pie pārrakstīšanas uz jauno īpašnieku viss tika nomaksāts.Šitie pēc pāris gadiem no konta krājbankā automātiski atvilka šo pašu sodu + savu pasakaino darbu ievērtēja vairāk kā divtik!Zvanīju,lamājos-to ,kas itkā valstij bij pārskaitīts ,atdeva.Savu ''darbu apmaksāto'' tā arī nozaga.Runa par ko?Tikko dažas dienas atpakaļ skatos csdd.lv - manas divas mašīnas zem lieguma!!!Tiesu izpildītāja Ritas Grantes lēmums no 8 feb 2013 ( mēnesis pagājis-neviens neko nav ziņojis!!!) par to pašu nelaimīgo sodu,kas 2004 gadā sen !!!! tika apmaksāts!!!!! Zvanu tam kantorim,neviens neceļ divus dažādus tel nummurus!Beigās citu ( no tiem pašiem ) sazvanīju.Vienu brīdi skatos - nav vairs liegumu csdd.lv!!!Beigās sazvanīju to , nu kā nu lai viņu sauc , ko????!!!Neesot datu bāzē!!!!!DEVIŅUS gadus?????!!!!!Ko????!!!!Ko viņi tur dara,visi tie krēslā ..........????!!!!
Krievam labs teiciens: ''ķerpetj nenavižu!''Ja tagad viņi tur ilgi būtu muģījušies , pa visām ECT tiesām izvazātu!!!!!Man ŠOREIZ naudas pietiktu!!!!!!

K

V veiksminiece 12.03.2013

Rita Grante sen būtu jāatbrīvo no sava amata pienākumiem. No viena parādnieka jau 3 gadus nevienu santīmu neesmu redzējusi!!!

Z zxc 22.03.2013

Manam vīram bija gandrīz tāda pati situācija. Vienu vakaru skatoties csdd.lv, mašīnai uzlikt liegums- tieši ar to pašu datumu 08.02.2013.-bijām šokā, jo nekādi pārkāpumi, ne sodi, ne arī saņemtas ZTI vēstules nebija. Zvanījām viņai, viņa, protams, uz vietas nebija, lai zvanot sekretārei- esot nenomaksāts sods par viņas darbu Ls57 no 2005.gada!!! Vīram bija sods Ls350+viņas darbs Ls100, 2005.gadā tas viss tika nomaksāts 2007.gadā. Tagad ne no kurienes Ls57???? Labi, ka bija saglabājusies maksājumu kvīts, kura tieši apliecina, ka maksāts uz viņas kontu. Aizbraucām uz viņas biroju, tur atkal tikai sekretāre, parādam maksājumu, viņas teksts:"" Jā, nu, bet tas ir maksāts 2007.gadā nevis 2005., tāpēc kontā neparādījās utt.". Interesanti zināt kā viņi varēja iegrāmatot naudu kura karājas kontā un nepaskatīties, kas norādīts maksājumu uzdevuma mērķī??!!! Tā ir vistīrākā cilvēku apkrāpšana, ja nebūtu saglabājies šis maksājumu uzdevums, mums arī būtu jāmaksā šie mistiskie Ls57 par viņas darbu. Un viņa pat nepūlējās atvainoties, ka tā ir viņu kļūda!!!

Z Zinātāja 10.12.2013

Komentārs Veiksminiecei - vai Jūs gribējāt, lai Rita Grante samaksā parādnieka vietā? Vai tomēr pilda savus pienākumus un piedzen no parādnieka algas? Ko lai izpildītājs dara, ja parādnieks nestrādā vai mūk no darba vietām prom?

Komentārs ZXC - īsti nesapratu... Bet izklausās pēc tā, ka 2005.gadā Jums nosūtīts paziņojums, ka jāsamaksā Ls 450 uz viņas kontu, kā arī tam klāt noteikti bija pierakstīts - ja nesamaksāsiet norādītajā termiņā, Jums būs jāmaksā turpmāk radušies izdevumi. 2007.gadā uz savu iniciatīvu Jūs nolēmāt samaksāt šos 450, taču Rita Grante pa 2 gadiem un arī turpmāk vēl veica darbības, līdz ar to Jums vēl papildus jāmaksā summa. Ja 2007.gadā pirms maksāšanas būtu sazinājusies ar biroju un uzzinātu summu uz to brīdi, tad nebūtu šādi jākliedz šeit.

Tikai izskaidroju procesus, par kuriem cilvēki piemirst, bet kas pastāv - tā teikt, nezināšana neatbrīvo no atbildības.
Pārmest jau ir viegli, bet vai kāds pajautā, kā tas viss notiek saskaņā ar likumu? Vai arī Jūs visus likums interesē tikai tad, kad runa ir par jūsu tiesībām ne atbildību...?

K Kumins 30.01.2014

Reku otrs tāds pats krēslā smakojošs ''gudrinieks'' :
Un kādā sakarā vēl joprojām darbojas, nekā nav skaidrs. Viena vienīga mafija.

S sančo666 24.02.2015

Labdien!
Tiešām vēlos pievienot attieksmi Ritas Grantes darbībai!
Katrs mēs kļūdāmies un varam nonākt šādā situācijā, kad jātiekas ar tiesu izpildītāju! Bet Ritas Grantes attieksme pret klientu, kas grib nokārtot saistības un parāda summa nav liela ir vnk graujoša! Ja ZTI zin, ka nebūs milzīga peļņa un nevarēs izkrāpt mājas, zemes un dzīvokļus, tad Tu skaities neērts klients! Mans parāds bija 140 EUR+ plus viņas izdevumi350EUR. Vienojāmies, ka katru mēnesi maksāšu noteiktu summu. Cītīgi maksāju, bet 2014. gada jūlijā ierados kantŗī, lai salīdzinātu nomaksātas summas. Bija pazuduši 40 EUR. Atbilde bija, ka nekas nepazūd, viss tiks nokārtots. Noticēju, līdz 2015. gada janvārī ierados pārliecināties! Nekādas darbības un nekādas izmaiņas! Tagad spēlēju uz Ritas Grantes un sekretāres nerviem, jo ierodos katru ceturtdienu pie viņiem, lai apjautātos kā risinās situācija! Regulāri man tiek apsolīts, ka nākošā dienā piezvanīs un viss tiks nokārtots. Tad aiznesu pat visus maksājuma uzdevumus, ko esmu pa gadu veikusi, tāpat nekas nenotiek!
Vai tiešām nav neviena instrumenta, kas ierobežotu šo ZTI darbību!( bezdarbību!)
Tiešām, man pat aklāti tika pateikts, ka ar tādiem sīkumiem kā man nav laika darboties, jo ir lielākas un nopietnākas lietas!( jo no manis jau nav pamata neko vairāk paņemt)

K Kumins 24.02.2015

Labdien, Sančo666!
Atbilde - zvaniet ''bez tabu''!
Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir [slēpt]@tv3.lv un tālr. 67099090
Un tas jums neko nemaksās-sižets ''cepījošs'' un interesants.
Būs noteikti iekšā kādā raidlaikā, ja vien grantes suņ u mamma nepamanīsies ''nosvīst'' kaut kur uz Malagu. :D
Ar lielu interesi/labpatiku vērošu situācijas turpmāko atrisinājumu!
Tos kakiņus vajag rušināt, kamēr nav par vēlu. ;)
Lai veicas cīņā ar šitās valsts vējdzirnavām.Tiešām mēs te esam kā Doni Kihoti... :(