Tiesu Izpildītāji - Krapnieciba

Liepaja Tiesas izpilditaja Agnese Bike juras iela rikojas negodigi un krapnieciski, no manas algas katru menesi skaita naudu nost un vina vel panem nobloke kontu jo man tacu maksa bernu naudas un alimentus (man tris mazgadigi berni) Banka pateica ka drikst nonemt tikai 360eiro. Parejais aiziet vinai kabata, vinai tas esot redz vienalga ka bernu naudas tiek ietureas , rakstiju vinai iesniegumu lai atbloke kontu, neliekas nekadas zinas kip vina neka nav sanemusi. Latvija vispar ir cilvekiem kaut kadas niecigas tiesibas?????

Pacco_al 10.09.2015

Kad naudu aizņēmies nedomāji, ka vajadzēs atdot? Pēc tam jau visi pasaku meistari ir gurdi par "nepārvaramajām varām" viņu dzīvē un apsktākļiem, kāpēc viņi nevar maksāt.
Tiesu izpildītājam ir šādas tiesības piespiedu kārtā no tevi nemaksātājas piedzīt naudu par labu aizdevējam vai kādam citam kreditoram un kā tu raksti "viņai kabatā" šī nauda nepaliek, bet tiek pārksaitīta tam, kam tu esi parādā (atskaitot savu komisiju, kuru viņa ņem par to, ka lasa tavas murgainās pretenziju vēstules un uztur biroju, kurš administrē piedzīšanu).
Nav svarīgi kas tā ir par naudu un no kurienes nākusi 360.- tev viss pārējais tiesu izpildītajam.

S skailo 09.08.2017

Ev ,jūs kreditopri ,VĒL NEESAT AIZRIJUŠIE,ko te kaladziniet MASVEIDĀ ,VAI, KA NO TIESĀM NOPĒRKAT PIRMO TIESVEDĪBU ,KĀ NO ZIEMEĻU RAJONA UN NETIEK ŅEMTS VĒRA KA pārsūdzēts,PARĀDIET KAUT VIENU ADVOKĀTU TIESNESI ,JURISTU JEBKO,JEBKO JA TAS SAKR ĪPAŠUMUS VAI NAUDĪGOS ,TADAM KĀ MAN KAM NAU NAUDAS NEPAZVANĪS TIESU IZPILDĪTĀJAM UN SDASTĀDĪS NEPAR LABU TIESU IZPILDĪTĀJIEM VAI MA=NAMU PARVALDĒM KUR PAŠVALDĪBU PRIKSNIEKS BIJ IEPRIKŠĒJAIS NOZIEDZNIEKS ,UŠAKOVA LABĀ ROKA UN LIETAS NETIKS NOKĀRTOTAS TĀ LAI TIKTU ATŅEMTS DZĪVOKLIS TIESA JA PATS SASTADĪSI PAREIZI BEZ ADVOKĀTA NEPIEŅEMS DOKUMENTUS KO JŪS TE MULDAT PARĀDI JĀATMAKSĀ NEVISIEM TIE IR,KAMĒR MAN VEINBERGS NESAMAKSĀS KOMPENSĀCIJU NEATMAKSĀS NOZAGTO NEATBLOĶĒS KONTUS LABPRĀTĪGI UN NAMU PĀRVALDES BANDĪTI NEPIESEGS,ES SKAIDROŠU KADA VALSTĪ SISTĒMA KAMĒR PUKSTĒS MANA SIRDS aRĪ UZMANIETIES NO TELEFONU OPERATORIEM NOPIRKS PASES IZDRUKAS JA KAUT KUR ESASIET KĀDREIZ ŅĒMUŠI KREDĪTUS VIS VIŅIEM IR SAISTĪTS VIENKĀRŠI NOŅEMS NAUDU UN VIS ATSTĀS MĒNESI BEZ KAPEIKAS ,KĀ MANI UN TIESA NEKO NEVARĒSIET PIERADĪT JO PRETIM STĀV MULTI MILJO
www.protesti.lv/ka-realitate-... Kā realitātē tiek "sakārtotas" "pareizās" tiesas un "pareizie" tiesneši
-tā ir Latvijas realitāte kurā mēs esam nonākuši ,ne tikai garīgie slepkavas ,kā tādi kas izmet no dzīvokļiem itkā likuma ietvaros,ko saeimā un paši ir pieņēmuši, lai varētu gada laikā nopelnīt miljonus,pakļaut tiesu sistēmu sabiedrotajiem garīgajiem slepkavām u..t.t ar savu lielo naudas maku ,lūk arī līdzekļi kam palielinās ...
http://skaties.lv/zinas/latvija... kā var būt ,valsts izaugsme un labklājība, ja valstī likumīgi manā gadījumā, ko atbalsta garīgie slepkavas --Prokurore S.Budovska.un Virsprokurore Indra Petruhno- K.Valdemāra 17aRīga. inspektore Katrīna Prodance un iecirkņa priekšniek R.Trokša.Rīgas pilsētas Centra rajona tiesai Adrese:Abrenes iela 3, Rīga, LV-1050, tikai tāpēc ka nav pieteikts advokāts (acīm redzot nebūs ko uzpirkt korumpētajiem )zvērināts advokāts
Jānis Mucenieks paņēma 50 eiro izlasīja ,ko es biju iesniegusi tiesā nevis palīdzēt, ko darīt kā iesniegt prasību tiesā atkārtoti.vienkārši par 50 eiro atbildēja kādam jāzaudē un man nav jāzina izmeklēšanas gaita un.t.t Nelieniet pie šī nelieša, lai viņam Veinbergs un pārējie maksā -Nacionālā apvienība lobē ari šīs juristu profesijas intereses, jo pērn ministrija apsvēra likuma izmaiņas, lai ļautu tiesu izpildītājiem piestrādāt kā parastiem parāda piedzinējiem.
Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada:
Sandis Tompsons 1 595 106 EUR
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR
Andrejs Glumovs 1,235 966 EUR
Inese Bože 1 207 504 EUR
www.knab.gov.lv/lv/valsts_ama...{ Joiprojām strādā un rauš nauduRīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Rolands Veinbergs, 81. iecirknis, Tiesu izpildītāji, Elizabetes iela 51 - 10, Rīga, LV-1010.http://jauns.lv/raksts/biznes...

Оккупант 09.08.2017

Такой бред. Судебные исполнители ждут когда им на лапу сунут в конверте в КАРМАН. С меня лично требовали я отказалась. В итоге:

1. Rolands Veinbergs - продавал с аукциона квартиру заложенную в банке, не информировав о продаже банк. Я побежала в банк и только тогда банк узнал о том, что квартира выставлена на аукцион.

2. Daina Priedniece - зная что продается квартира с аукциона отказывается от своей доли и обременяет зарплату в 30%. В течении 1,5 года отказывается предоставить в письменном виде отчет о всех перечислениях.

3. Helga Rūtena - прислала письмо с требованием освободить мой дом в течении 10 дней. Свой дом я оставила как она требовала. На протяжении 8 месяцев отказывается предоставить местонахождение моих вещей. Ни лифчиков, ни трусов, ни ребенка учебников, ни тетрадей до сих пор местонахождение неизвестно.

Есть еще один судебный исполнитель, который брал деньги в карман с обещанием, что не тронет мужЫка. Но как все в итоге продал с молотка. Теперь не денег, не доказательств ни всего прочего.

K Kristīne Legzdiņa 27.07.2018

A bērni pie kā vainīgi

M mikeness 09.11.2018

Vai tad Jūsu prātiņš piemēram neuztver tādas domas,ka cilvēkam šodien ir labs darbs,labi ienākumi,taču nākamā dienā čuš un nav nekā vairs?1 Tas ka viss var ātri nobrukt to arī laikam nesaprast Jums. Taču tā var gadīties jebkuram.Un Jūs neesat izņēmums.Tikai tad jau drukāsiet citas tēmas!

P pilsonisLVV 30.10.2015

Vai vai nabadzīte. Vajag maksāt parādus nevis izvairītīs no to maksāšanas.

S skailo 12.08.2017

pilsonisLVV ,Ev ,jūs ,kreditopri ,VĒL NEESAT AIZRIJUŠIE,ko te kaladziniet MASVEIDĀ ,VAI, Kā NO TIESĀM NOPĒRKAT PIRMO TIESVEDĪBU ,KĀ NO ZIEMEĻU RAJONA UN NETIEK ŅEMTS VĒRA KA pārsūdzēts,PARĀDIET KAUT VIENU ADVOKĀTU TIESNESI ,JURISTU JEBKO,JEBKO JA TAS SAKR ĪPAŠUMUS VAI NAUDĪGOS ,TADAM KĀ MAN KAM NAv NAUDAS NEPAZVANĪS TIESU IZPILDĪTĀJAM UN SDA nesastādīs PAR LABU TIESU IZPILDĪTĀJIEM VAI NAMU PARVALDĒM KUR PAŠVALDĪBU PRIKSNIEKS BIJ IEPRIEKŠĒJAIS NOZIEDZNIEKS ,UŠAKOVA LABĀ ROKA UN LIETAS NETIKS NOKĀRTOTAS TĀ LAI TIKTU ATŅEMTS DZĪVOKLIS TIESA JA PATS SASTADĪSI PAREIZI BEZ ADVOKĀTA NEPIEŅEMS DOKUMENTUS KO JŪS TE MULDIET pilsonisLVV (skaidri pasaki kaaiztā slēpies kreditor) PARĀDI JĀATMAKSĀ NEVISIEM kuriem nav un nav dokumenta kur norāda, ka esmu parādā,KAMĒR MAN VEINBERGS NESAMAKSĀS KOMPENSĀCIJU NEATMAKSĀS NOZAGTO ,NEATBLOĶĒS KONTUS LABPRĀTĪGI UN NAMU PĀRVALDES BANDĪTI NEPIESEGS,ES SKAIDROŠU KĀDA VALSTĪ SISTĒMA KAMĒR PUKSTĒS MANA SIRDS aRĪ UZMANIETIES NO TELEFONU OPERATORIEM NOPIRKS PASES IZDRUKAS JA KAUT KUR ESSIET KĀDREIZ ŅĒMUŠI KREDĪTUS VIS VIŅIEM IR SAISTĪTS VIENKĀRŠI NOŅEMS NAUDU UN VIS ATSTĀS MĒNESI BEZ KAPEIKAS ,KĀ MANI UN TIESA NEKO NEVARĒSIET PIERADĪT JO PRETIM STĀV MULTI MILJOnāri.
Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada:
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR
Andrejs Glumovs 1,235 966 EUR
Inese Bože 1 207 504 EUR

Оккупант 19.08.2017

Ну вот твои дети и будут платить по всем набранным кредитам МВФ. Побольше нам твоих полоумных отпрысков и все будет ок! :-)

P pilsonisLVV 30.10.2015

Vai nabadzite. Paradi ir jamaksa

K Kristīne Legzdiņa 27.07.2018

Bet ko darīt cilvēkam kuram parādus rada valsts piespiedu kārtā sakropļojot cilvēkam veselību un likumīgi paņirgājoties tiesas procesā

T Tromso25 30.08.2016

Nesmuki jau tiek darits,śādas lietas. Biju arpus robezas velmers ieskaitija naudu. Pa daudz a es atdod nevaru . Jo vis paliciis dzimtene. Uzrakstiju ka atgriezisu kad busu majas. Bet kad atbraucu majad konts jau slegts tur kadas sedes notikusas un naudy tik smelj nost. Bet kad metalurga stradnieki gaidija aprekinu wairak ka gadu tas jau nekas.. uzskaty ka tas it negodigi. Un rupji no siem piedzinejiem. Mazums izbraucis. A visiem po. Nau mana kluda ka nemak rekinat un skaitit naudu cik. Wajag tagaf citu stulbumu delj. Blokets konts un vel japarmaksaa kas..

S skailo 09.08.2017

eS JAU INTERNETĀ ESMU AICINĀJUSI UN DRĪS PĒC TAM SABIEDRISKĀS OR5GANIZĀCIJAS SĀKA PIEVĒRSTIES ,PAR CIK ESMU VECA UN ĪPAŠUMI ARĪ APĶĪLATI, BANKU KONTI MAN NAV NE NO KĀ VAIRS BAIL MIRŠU, MIRŠU,VAI LAI,KAS NOTIEK JO NEESMU MULTI MILJONĀRE NEKO NAV KO ZAUDĒT ,BET JŪS NEZINĀS, KA TO LŪDZAT,VISI KAS IR NETAISNĪGI ABIŽOTI NO TIESU IZPILDĪTAJIEM ,TIESU SISTĒMĀM ,JURISTIEM, ZVĒRINĀTIEM ADVOKĀTIEM, JO LIKUMA PRIEKŠA MĒS ŠINĪ VALSTĪ NEKO NEPANĀKSIM,TĀPĒC VĒLREIZ AICINU ARĪ PAZIŅAM PASAKIET,KATRU RĪTU CEĻAMIES UN PALŪDZAMIES AR VĀRDIEM -"LAI ŠIEM CILVĒKIEM NAUDA DUBULTOJĀS UN TAS IR SEPTIŅĀS PAUDZĒS, LAI ATCERĀS NO PAUDZES ,PAUDZĒ KO LABU ŠIE IR DARĪJUŠI ,VIŅU LABĀ",MMĒĢINAM VĒLREIZ VARBŪT VALSTĪ KAUT KAS MAINĀS ,NEAIZMIRSTAM, KA GODMAŅA LAIKĀ BANKU VISATĻAUTĪBA SĀKĀS,LIKUMĪGI.

Оккупант 09.08.2017

Только не платите деньги ей в конверте. Не верьте никаким ее обещаниям вас не трогать.