www.sudzibas.lv Tiesu izpildītāja Vēsma Ampermane Nolaidība, amata nepienācīga pildīšan

Tiesu izpildītāja Vēsma Ampermane - Nolaidība, amata nepienācīga pildīšan

Lieta par bērna uzturlīdzekļiem tiek skatīta četrus mēnešus. Vienreiz zvanot un interesējoties par lietu, tiek saņemts paskaidrojums, ka lieta pazudusi, vēlāk saka, ka beidzot atrasta un bija ar putekļiem jau apaugusi. trešo reizi zvanot, saka, ka nevar piedzīt no parādnieka uzturlīdzekļu summu, lūdzu, lai tad sūta uz Uzturlīdzekļu garantijas fondu... Sesto reizi zvanot, saka, ka nav nekur lieta nosūtīta un obligāti jāaizpilda iesniegums e-latvija. Tā nav obligāta prasība, papildus tiesu izpildītājai speciāli, lai lieta pēc iespējas ātrāk virzītos uz priekšu, tika uzturlīdzekļu pietekumā atzīmēts punkts, ka, lai tiesu izpildītāja pati nosūta attiecīgos dokumentus pa taisno UGF.
Tas atkal nav izdarīts, jo obligāti esot jāaizpilda iesniegums e-latvija. Ne jau visiem ir pieeja e-latvija, piem, neizmanto ibanku utt. Nolaidība, beatbildība, likumu nezināšana un apzināta lietas vilcināšana, jo izrādās, ka ir pazīstami ar parādnieku. Pats trakākais ir tas, ka lietās par BĒRNU UZTURLĪDZEKĻIEM ir īpašas un nedrīkst vilcināties, kur nu vēl četru mēnešu garumā.

I

badzhoo 29.07.2017