tiesnese Sandra Groza - negodīga tiesnese

Tiesnese Sandra Groza ir uz vienas rokas ar citu valsts iestāžu advokātiem (viņiem ir viss sarunāts) - nevainīgam cilvēkam atstāj spēkā Kārtības policijas lēmumus, tikai lai no cilvēka izkāstu naudas sodu!

Viņas apzinātā ļaunprātīgā dienesta stāvokļa izmantošana izpaužas tajā, ka bez pierādijumiem apsūdz nevainīgus cilvēkus. Pirms tiesas sēdes noteikti atsakieties no viņas un ņemat citu tiesnesi!

Pēc pieredzes saku, mans advokāts teica, ka viņa visas lietas atstāj spēkā, kāmēr pēc tam Rīgas apgabaltiesā lietas tiek vinnētas! Krāpniece un afēriste!

J

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.03.2017

Tak pārsūdzējiet! Kur ir problēma...

Kur ir problēma?! Apelācija prasa papildus laiku un naudu! Tur ir problēma.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.03.2017

Slikts (nosacīti) ir Jūsu advokāts! Ja pamet lietu, nesavedot līdz galam... Tas prasa naudu gan, bet par to ir jāinformē, pirms sākas k.kāda tipa tiesvedības. Bet visas nomaksas var atlikt, pārnest un t.l - un ja, pārsūdzēšanas un apstrīdēšanas nav apmaksājamās uzreiz (izņemot advokāta palīdzība, bet par to sk.pirmo teikumu). atsūtiet lietas materiālus uz [slēpt]@inbox.lv - var būt varēšu palīdzēt, apmaksa pēc rezultātiem... :)

J jurix99 08.03.2017

jaa loti negodiga tiesnese ari iekritu pie vinas, tagad naakas apstridet iesniedzot apelaciju. pilnigi piekritu jasauj nost sitie valsts zagli, kas megina apzagt cilvekus. latvijas tiesu sistema = krapnieciska sistema

Pacco_al 09.03.2017

Es tiesneses vietā Tev vēl sodu 250.- EUR apmērā uzliktu par necieņu pret Tiesu.
Arī tavam advokātam vajadzētu būt profesionālākam savos izteikumos. Laik Grūtupa grāmatu "Tiesāšanās kā ķēķis" visi salasījušies.