www.sudzibas.lv tiesnese Aija Āva Netaisnīga tiesnese

tiesnese Aija Āva - Netaisnīga tiesnese

Vēlos brīdināt visus, kam būs/ir saskaršanās ar šo Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesnesi Aiju Āvu, it īpaši brīdinu tos, kuri nevar atļauties normālu advokātu (ne valsts nozīmētos, jo tie maz līdzēs). Šī tiesnese, lai vieglāk un ātrāk izskatītu lietu ar savu palīdžu (sekretāru) palīdzību ir gatava sagrozīt un falsificēt tiesas sēžu protokolus. Neceriet, ka būs taisnīga lietas izskatīšana. Tiesnese cik vien iespējams tiesās par labu policijai un prokuratūrai. Visas policijas un prokuratūras izmeklēšanas un procesa nelikumības cik vien iespējams tiks piesegtas.
Tādēļ, lai nepieļautu manas kļūdas iesaku:
1) lūgt, lai tiesas sēdes tiktu ierakstītas audioierakstā un pašam veikt ierakstu,
2) prasīt absolūti visus tiesas sēžu protokolus noteiktajā pieejamības dienā. Ja kaut kas protokolos neatbilst patiesībai, 3 dienu laikā rakstiet sūdzību,
3) sagatavojiet savu sakāmo rakstiski pirms tiesas sēdes, nerunājiet neko lieku.

Minēto kļūdu dēļ, apelācijas instancē manas sūdzības par šo tiesnesi absolūti netika ņemtas vērā, tādēļ esiet uzmanīgi. Lai arī kādus pārkāpumus esat izdarījuši, tiesai jātiesā taisnīgi, fiksējot arī policijas un prokuratūras nelikumības.
Riskēju ievietojot šo informāciju, cerot, ka kāds izvairīsies no manām kļūdām un neļaus šai tiesnesei piesegt policiju un prokuratūru.
Un vēlreiz, esiet piesardzīgi! Mūsu Temīdas nav aklas, diemžēl.

J

N ninja 17.02.2013

Nu tas jau vairs nav nekāds brīnums. Brīnums būtu tad, ja kā tu šeit izsakies visi strādātu godprātīgi, bet nevis kaut kādās interesēs. Bet šiem pogaiņiem intereses vienmēr ir bijušas lielas. Kaut arī tiem maksā lielas algas, vienalga tie jau pēc pašas būtības ir pārdevušies. Man pašam bij gadījums kad braucot ar pieļaujamo ātrumu 50km/h, izlien no pažobeles poganie un rāda man savu ātruma detektoru, kur uzrāda kad es esmu braucis 80km/h. Datuma un laika tur nebija. Kaut vai strīdējos un pierādiju savas tiesas, sūtiju pat sūdzību policijas priekšniekam. Atbilde bija viena. Policijai ir vairāk ticamības nekā man. Bet ja jau jūs tik taisnīgi tad kur jūsu tie pierādijumi. Nu nava...Bet tas viss ir tikai lielas naudas un nervu tērēšana.
Sajā "banānu" republikā viss tā jau ir iekārtots. Visiem te ir, viss pie "kājas".
Un tad brīnās, kāpēc cilvēki ir tik neiecietīgi. Es pat nebrīnītos, ja pie kādas "oktobra revolūcijas" šadus mudžus pašus pirmos likvidētu, kā tautas ienaidniekus.