Tiesas izpildītājs Jānis Strīžko - Неуч?

Предлагаю на ваше внимание еще одного неуча у которого есть возможность полазить по вашим счетам, а возможно и карманам. Эта полуграмотная особь работает так: присылает счёта на уплату на ваше имя, после чего снимает со счёта деньги и выставляет rīkojums на ваше место работы с изначально выставленной суммой плюс половина тех денег которые были сняты с вашего счёта. Пожалуйста просьба у кого были некие финансовые отношения с этой особью пишите [slēpt]@inbox.lv

Dainis 18.12.2017

Un jūs cerējāt, ka parādi nekad nebūs jāatdod? Pie kā tad tiesu izpildītājs vainīgs? Neviens jau tevi nespieda līst parādos..

Оккупант 18.12.2017

зачем нужен судебный исполнитель, который ворует? смысл его работы в чём?

Dainis 18.12.2017

Tiesu izpildītājs tā pat vien no jūsu konta naudu neņemtu, acīmredzot ir bijis tiesas lēmums par parādsaistību piedziņu...

Оккупант 18.12.2017

при чём тут судебное решение, я о работе судебного исполнителя.

A AK-74 18.12.2017

0) Izpildraksts ta kāds? Summa nesakrīt ar tiesas spriedumu? vai kas cits?
1) Tiesu izpildītājs nenovelk naudu no konta, novelk banka pēc zti rīkojuma.
2) Ja novilktā nauda nav pieteikoša parāda apmaksai - rīkojums darbavietai par atvilkumiem
3) No bankas konta vari noņemt 380 Eur (vai 190 EUR ja uzturlīdzekļu parāds) mēnesī, kamēr nav atmaksāts viss parāds.

Dainis 18.12.2017

Ko jūs murgojat, tiesu izpildītājs nevar tā vienkārši jums izrakstīt kkādus rēķinus bez iemesla..

Оккупант 18.12.2017

1, АК-74, хотела вам напомнить вы не на зоне, чтобы свои 1,2,3... и так дальше выкручивать на распольцовке.
2, если какой-то даун пытается делать бизнес от деятельности которого у меня появились долги, то это еще вопрос кто должен жить на 380 eur.

Pilnīgs sviests...

J Jolanta Lapsane 18.12.2017

Mans gadījums,bet ne ar šo tiesas izpildītāju.Policija izlēma,ka man vienā lietā bija jāmaksā.Tā vietā,lai konkrēti atsūtītu man lēmumu un sarunātu samaksas datumu,rīkojums tiek nosūtīts tiesu izpildītājam,kurš nobloķē manus kontus,uzrēķina klāt savu tāmi līdz brīdim,kamēr kontā ienāk nauda.Veselu mēnesi netiek dota man nekāda ziņa no tiesu izpildītāja par iespēju labprātīgi samaksāt sodu,kaut gan pēc likuma šādu iespēju vajadzēja piedāvāt.Tāpat neatnāca nekāda ziņa par to ka sods nomaksāts.Vienkārši atskaitīja algas dienā no mana konta attiecīgo naudas summu un viss.Klusums.Bet kā paliek ar to,ka pirms pieņēma lēmumu ieturēt no mana konta,vajadzēja piedāvāt man labprātīgi segt soda izmaksas?Es būtu tās segusi jo nenoliedzu soda esamību.Pirms ko rakstat,tas nebija ātrais kredīts,bet policijas piespriests sods.

Оккупант 20.12.2017

посмотрите, пожалуйста, вам этот мойщик полов указал в paziņojums свою э-почту?

A AK-74 18.12.2017

380 EUR eto normaljno, mne uže god kak 190 EUR toļko ostavļajut, nu i osaznaju čto sam vinavat, estj rešeņie suda i ZTI delajut svoju rabotu, nu esļi u vas eto delajut bez rešeņija suda togda obraščajtes v poļiciju...

Работяга 18.12.2017

Так а что могут снимать деньги с минималки? По закону же вроде нельзя!

Оккупант 18.12.2017

суд принял решение об остановке счётчика и в вашу пользу как бы то ни было, а теперь считайте на сколько вас кинули и вообще, АК-74, читайте камасутру

A AK-74 18.12.2017

Esļi uzturlīdzekļu dolg, iļi boļše čem 1 ZTI izpildraksts, togda ostavļajut toļko polovinu, 190 EUR.

Работяга 18.12.2017

Что такое зти? Насколько я знаю что с минимальной оплаты не могут снимать деньги.. а с полной зарплаты только то что решит суд..

Оккупант 18.12.2017

вам денег хоть оставляют, а я вообще делаю оплату за подмытые яйца Rolands Veinbergs

Оккупант 20.12.2017

Продолжу свой рассказ о работе судебного исполнителя. 18,10,17 были сняты 89,00 € со счёта после того как этот кукарекун не предоставил подтверждение о том, что он снял со счёта деньги, а указал ещё большую сумму в paziņojums для выплаты. Мною была написана претензия. И вот теперь я вижу что некая часть поступила в счёт долга и вот вопрос. на протяжении 2ух месяцев деньги где-то гуляли.Может у кого-то схожая ситуация? и ваши деньги блуждают в неизвестном направлении после снятия ваших заработанных денег чужой и незнакомой особью.