www.sudzibas.lv Tiesas izpildītājs! Ilga Keršteine Необоснованное снятие денег

Tiesas izpildītājs! Ilga Keršteine - Необоснованное снятие денег

Я платил алименты за сына каждый месяц. Сегодня мой сын уже совершенолетний. Каждый раз суммы платежей менялись, становились другими, увеличивались в несколько раз. Я приехал сам к исполнителю поговорить, и хотел получить точные цифры своего долга. Она разговаривала со мной грубо и никаких данных мне не дала. На мои вопросы ответа не было. Сложилось такое впечатление, что меня обманывают и деньги снимают без основания. Прошу вас помочь мне и другим разобраться с такой проблемой. Да все счета в банках она заблокировала, платил так - брал деньги и ложил ей на счет напрямую.

E Ekspertu eksperts 17.10.2018

Šķiet par šo personu sūdzības jau bijušas iepriekš un diemžēl izskatās, ka esi pamatīgi apkrāpts. Uz Tev pieejamo pierādījumu pamata iesniedz sūdzību policijā par krāpniecību un pakonsultējies ar tiesībsargu un kādu juristu, kā lietu nodot tiesā.. Un, draugs, esi piesardzīgs turpmāk un neļauj citiem izmantot Tavu labticību un reizē naivumu.. Nepadodies un lai izdodās rast risinājumu un taisnīgu tiesu!

Оккупант 19.10.2018

ваш случай - это насилие и издевательство над вашим ребёнком и обкрадывает вашего ребёнка. а вашу пару использует в виде оплодотворителей с последующей наживой.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.10.2018

1) Uzrakstiet iesniegumu un ar ierakstīto vēstuli aizsūtiet ZTI.
2) Sagaidiet atbildi, un uz tā pamata nākamais solis:
a) saņemsiet atbildi uz Jūsu jautājumiem; apmierina - viss pozitīvi
b) saņemsiet atbildi (vai nesaņemsiet) uz Jūsu jautājumiem; neapmierina - iesniegums
v) ZTI padomei
v) Tieslietu ministrijai
v) Tiesai, pēc ZTI prakses vietas
jautājumu gadījumā: [slēpt]@inbox.lv

Оккупант 19.10.2018

не слушайте и не видитесь на эту ерунду. мы писали туда и жаловались. аж волосы посидели от нервотрёпки. ответ один: идите на х..й!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 20.10.2018

Ugu. Sēdiet mājās un maksājiet, pēc tām gaidiet kad atnāks nākamā maksājuma diena!

Оккупант 23.10.2018

bēt Ilga Keršteinei arī jāsaprot kā viņai jāmaksa par spērmas izējošu. Pēc pieredze es redzu, kā viņa strada ar sperma resursiem sakarā ar ko viņā nesaprot ciparos. Padomē jau lietas kursā Ilga Keršteiene.

A Anna Vasiljeva 13.11.2022

Kam tieši raksti iesniegumu un kā būs pareizi jo es arī iekritu slazdā no tiem tiesu izpildītājiem..un pazaudeju visu naudu