Tiem kas meklē MARUTU - MARUTA ATSAUCIES

Ziemā no LMT iegādājos telefona nr.29327xxx un tad sākās...vai tā ir darbadiena 24.00 vakarā vai brīvdiena 05.00 no rīta, visi zvana un meklē MARUTU. Pārsvarā stipri iereibuši veči.
Kādu laiku cītīgi skaidroju, ka šo numuru esmu iegādājies nesen un ar MARUTU neesmu pazīstams.
Esmu latvietis, bet uz nepazīstamiem numuriem jau atbildu krieviski, jo par spīti visam visi gribn runāta r MARUTU, neko neklausās un zvana pa vairākām reizēm. Visu laiku lūdzu lai pasaka visiem ka MARUTAI šis numurs vair nav. Tad vēl kāut kādi kredītu piedzinēji.

MARUTA, es tevi ļoti lūdzu- atsaucies un iedod visiem savu jauno telefona numuru, jo negribas to iet un mainīt.

N

L lisa 30.05.2011

нам в своё время дали бывший номер бассейна, тоже намучились, пришлось поменять номер ((((((

O Oskars 30.05.2011

Man savulaik zvanīja kādas meitenes mamma un jautāja pēc savas meitas. Teicu, ka esot sajaukusi. Šī sparīgi teicās, ka nē. Pat numuru nosauca. Gribēja mani piekukuļot, lai mainu numuru.

Z zapings 30.05.2011

axxaxaxaxaxa

J Jana 31.05.2011

Ha haha, man visu laiku zvana un prasa Ivo.

Z zaglers 31.05.2011

ES DOMĀJU MARUTA TIRGO ŠŅABI VAI ARĪ SEVI-MARUTA ATSAUCIES, TAUTAI INTERESĒ TAVA NODARBOŠANĀS!!!

T tripsers 31.05.2011

Viņa tirgo savu pakaļu-tas ir skaidrs, MARUTĀAAAA ĀAAUUUUŪUUUU

Z zoologs 01.06.2011

Viena MARUTA no pāķiem tirgo cigaretes...varbūt tā?

N NeMARUTA 01.06.2011

Lasi tekstu pāķi, tur telefons ir daļēji uzrakstīts

Z zoss 02.06.2011

Jāieliek sludinājums avīzēs lai atsaucas

L lll 03.06.2011

мне звонили пр вечерам мужики и спрашивали Саниту. И до сих пор приходят отчёта на телефон о изменении её банковского счёта.

L lemesis 06.06.2011

Maruta nav no Viļāniem?

T ToLemesis 06.06.2011

Publicē taču kaut vienas reālas Marutas telefona NR!

Z Zoiii 07.06.2011

Jums paveicās... man meitenes pasūtīt mēģināja un klausījos nevienu vien rupjību, kad atteicos par samaksu uz pirti braukt. Kas jocīgi, telefona numurs TELE2 kantorī man bija jau krietnu laiku, kad visādās diennakts stundās zvanīja masēties un kniebties gribētāji, apgalvojot, ka numuru iedevis 1188. Vajadzēja jau kasīties ar 1188, palika žēl sava laika un nomainīju numuru.

Z zdempis 08.06.2011

Maruta. lūdzu uzraksti savu jauno numuru, es pirmais pazvanīšu

A AHRYAN 12.06.2011

Man līdzīga situācija, nezinu kā cīnīties

A Agy 14.06.2011

Neesi vienīgais. Mums uz BITI zvana uz lūdzu pie telefona Andreju...tas notiek vismaz reizi nedēļā.Katru reizi no cita numura, dažādi veči

L Linda 18.08.2011

jopcik, uzzvani operatoram un pasūdzies. kad es nopirku jaunu un man uzreiz zvanīja visādi mērgļi, man atvainojās un nomainīja numuru