www.sudzibas.lv Thorauto A/C kompresora garantija

Thorauto - A/C kompresora garantija

Iegādājos kondicioniera kompresoru šajā e-veikalā 2021 gada vasarā (neuzskatu par svarīgu precīzus datumus) . Vasaras beigās kompresors ķīlēja un slāpēja dzinēju. Iesniedzu garantijas pieprasījumu pārdevējam. Mani informēja, ka atbilde var būt pat trīs mēnešu laikā. Nodomāju - pirkums notiek dienas laikā, bet atbildība par defektu tiks novelta uz pircēju. Tā arī bija - atbilde pēc vairāk kā trīs mēnešiem. Servisa speciālisti par šo gadījumu teica: arī mēs tādu atbildi varētu uzrakstīt un sūdzēties neieteica. Tāpēc neievietoju sīkāku informāciju. Tāpēc nepērciet vispār neko no šī e-veikala tāpat kā citiem mazajiem auto detaļu veikaliem.

E

M mahal 10.04.2022

Pilnīgi normāli kad preci sūta ražotājam! Arī lielie veikali tā dara un nav teikts kad tavs krūmu serviss nav sačakarējis detaļu liekot virsū.
Iegādājies tevis sauktajā “lielajā” veikalā detaļas un pameiģini pieteikt garantiju. Divi mēnesis līdz trīs aizies:… Neviens tev nedos jaunu daļu uz goda vārda principa.
Pats tu raksti kad daļa tika lietota kādu laiku un tad sāka ķīlēt!

raitis1978 23.04.2022

Kad tik tu pats tajā veikalā nestrādā,tikai noliec sevi viņa vietā,ko tu darītu,priecātos un klusētu?Ja viņi tirgo sūdus,tad lai arī uzņemas atbildību,un paši tiek galā ar ražotāju,kăpēc klientam būtu mēnešiem ilgi jāgaida sava nauda,pretekļu bars

M mahal 23.04.2022

Beidz pīkstēt. Kā jau minēju - garantijās tāda ir realitāte arī pie lielajiem tirgus spēlētājiem. Kā pārdevējam zināt vai pats nēsi kautko sajājis ?
Nē, es strādāju kādreiz Intercarā… un tādi mutes brūķētāji un baigie gudrinieki ar šķībām rokām bija katru dienu!

raitis1978 23.04.2022

Tad izlasi pēdējo sūdzību par intercar,to es rakstīju,nenobraucu ne kilometra,un cik zinu,neesmu pirmais,mana kļūda,ka gribēju tikt galā"pa lēto",tagat uz priekšu,tikai,vai orğināls,ja cena nav kosmos,kas parsti tā ir,vai lietots orğināls,nekādus vairs ķīnieša,vai hz.kādus tur ražotājus.

M mahal 23.04.2022

Ko tad tu gribu ja pērc kkadus Maxgear vai Esen kuri 30% gadijumos iet uz garantiju. Ja saprot ko perk var par labu naudu nopirkt kvalitativas dalas. OEM dalas nerazo pasi auto razotaji - vini pasuta no citiem razotajiem un liek savu brendu virsu. Ja zinu ko kas razo tad ari neparmaksa.
Bet garantijas visur ir vienadi. Gan lieliem gan maziem

raitis1978 23.04.2022

Skaidrs,bet ja ir kā tu saki,ka 30% iet uz garantiju,tad varētu arī par to pabrīdināt,ka var gadīties arī tā,lai arī pircējs uzņemas daļu vainas,un izdomā,vai viņam tas ir vajadzīgs.Protams es neesmu nekāds detaļu eksperts,bet ja orğināls maksā ap 1000eur,ir jāmeklē alternatīvas,un nebja jau arī tas pats lētākais,bija arī varianti par 70-80eur,ne jau intercar. riebjas tas,ka tu pērc jaunu preci,viņa,rupji sakot,ir pzg,un tev mēnešiem ir jāgaida savu naudu,nu tas tak ir absurds.Ja tas sūknis nojuktu pēc pusgada es vispār neko neteiktu,bet nejau ka uzliekot,viņš jau ir beigts.Cik es te paintresəjos,ilgāk par mēnesi viņi nevar vilkt.Labi,paldies,ka atbildēji.

A Aldis Rubens 22.05.2022

Jā ,šis veikals tirgo dažreiz nezināmas izcelsmes detaļas, tāpēc šeit cena ir lētāka

M mahal 22.05.2022

Bet ir taču arī zināmi ražotāji un tev ir iespēja iegādāties tos, bet drošvien negibi maksāt.