www.sudzibas.lv The Words of Latvian Kvalitāte, attieksme

The Words of Latvian - Kvalitāte, attieksme

Stāsts par mazo Latvijas uzņēmēju.
2018. Gada ziemassvētkos vēlējos iepriecināt sev tuvos ar kādu ‘’mūsējo’’ ražojumu. Noskatīju šobrīd aktuālā lv zīmola ‘’The words of latvian’’ džemperus ar interesantajiem, vārdus paskaidrojošajiem uzrakstiem. Pasūtīju 2 individualizētus džemperus. Nevienu mirkli nešaubījos par gala iznākumu, jo uzskatīju, ka vietējie uzņēmumi īpaši piedomā par savas preces kvalitāti.
Atverot džemperu iepakojumu, tie ļoti spēcīgi oda pēc līmes vai ķimikālijām. Šodien ir 30. Janvāris un tie joprojām tik stipri ož, ka paturot to ilgāk rokās, sāk sāpēt galva. Paši džemperi izskatās noplukuši un savēlušies. Protams, no attāluma izskatās pieņemami, taču secināju, ka man būtu kauns tādus pasniegt kā dāvanu. Grūti būtu kādam iestāstīt, ka ‘’The Words Of Latvian’’ sagatavotās dāvanas vērtība ir 90 eur.
Nosūtīju džemperus atpakaļ izgatavotājam, lai tos samaina vai atgriež naudu, ņemot vērā preces slikto kvalitāti. Uz ko ‘’The Words Of Latvian’’ atbildēja, ka viņu eksperts ir atzinis, ka džemperi atbilst kvalitātes standartam. Rodas jautājums, kādi ir šie kvalitātes standarti? Nācās steidzami pasūtīt citus džemperus, kas bija lieliskā stāvoklī, labā kvalitātē, kā arī maksāja tieši uz pusi mazāk. 15. Janvārī ’The Words Of Latvian’’ man ir atsūtījis atpakaļ šos pašus nekvalitatīvos džemperus, tik pat briesmīgus, kādi tie bija. Ko tieši lai es ar tiem tagad daru?
Brīnišķīgi, ka uzņēmējiem Latvijā iet tik labi, ka tie var pilnībā ignorēt klienta norādītos preces trūkumus un zemo kvalitāti, uzskatīt savu viedokli par vienīgo pareizo, un savus ‘’ekspertu’’ atzinumus par adekvātiem.
Paldies, es nabagāka nepalikšu, bet jums šie 89 eur ir pat kauna vērti!

E

donna b 31.01.2019

The words of Latvian are produced for 3 eur a piece in China. Don't you have an understanding how the business is done? enjoy your words of Latvian!

really? 01.02.2019

Tak buutu bijusi pie prata,nopirktu dzemperus personiigi, veikala parastaa,aiznestu un apdrukatu ar kadiem vien velies Magic vaardiem! :D

M Madara 25.12.2019

Kvalitāte tiešām ir drausmīga un smird pēc sienas krāsas. Pasutīju internetā un izpakoju īsu brīdi pirms uzdāvināju vīram svētkos. Ja būtu pirms tam pārbaudījusi, nebūtu dāvinājusi, jo kauns pēc tam par tādu dāvanu. Kvalitāte tiešām atbilst 3 eur.

K kmaja 26.12.2019

Te viņus ada: https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20191225235719&SearchText=red+sweater