The body shop - attieksme

Nesen notikušajā skaistumkopšanas izstādē The body shop laipni dalīja bukletiņus, kuram bija pievienots neliels tukš trauciņš ar aicinājumu atnākt uz veikalu izvēlēties kādu preci un nolūkoto produktu piepildīt šajā nelielajā trauciņā izmēģināšanai. Tā nu es priecīga, ka varēšu izmēģināt kādu no sejas krēmiem, lai pārliecinātos, ka manai sejas ādai tas patīk (jo iepriekš pirktais nebija manai ādai īsti piemērots) devos uz veikalu. Un ko saņēmu!:) trauciņā tika ielikta tik maza "pļackiņa" izvēlētā krēma, kas labākajā gadījumā būs pietiekami vienai reizei. Pirmā reakcija bija šoks un sajūta riktīgi dranķīga! Vai tiešām bija vērts pūlēties gatavot šos burvīgos bukletus un trauciņus, lai tajā ieliktu mazu "pļackiņu", pēc kuras nebūt nevar novērtēt vai šis produkts ir piemērots manai ādai. (Piemēram, Locciate veikalā uz Barona ielas katrā iepirkšanās reizē piedāvā pat vairākus produktu paraudziņus, kuru izmēģinot esmu iekārojusi un nopirkusi šos produktus, kuru cenas nebūt nav tās zemākās). Par ko domā The body shop šajā laikā, - kad patērētājs it īpaši vērtē savus tēriņus, nezinu, bet esmu konkrēti vīlusies!

T toony 21.11.2008

Un ko tu domāji - ka tev tagad pus tūbiņu krema iedos, lai pietiek mēnesim? Tādu gudrinieku papilnam. Protams, iedod vienai reizei - patīk vai nē. Man pietiek ar to, ka uzsmērēju uz rokas un tas es jūtu vai der vai nē. Visu tik na haļavu grib...

S santa 21.11.2008

to ka tāda attieksme tur tik tiešām ir to es zinu, nē "toony" ne jau lai apsmārēt pakaļu to krēmu vajag, bet gan tāpēc, lai cilvēks varētu normāli un kārtīgi pārbaudīt vai tas krēms viņam der vai nē, bet ja iedod ļoti, ļoti mazu daudzumiņu, tad tur neko nevar zināt.piemēram esmu tur vienu reizi iepirkusies, tad es pirku krēmu, tur varēja pārbaudīt no testera (starp citu mana āda ir ļoti problemātiska), nu lūk es uzliku, sākumā domāju ka labs un krēmu nopirku.ārprāts!āda kļuva sarkana, krēms koda tā bija īsta elle!nu tagad man tā mazā kārbiņa stāv mājās un es to nelietoju.piekrītu krēmam ir jābūt normālā daudzumā, lai varētu pārbaudīt vai tas tiešām der vai ne, bet acīmredzot tie, kas šo krēmu liek kā pārbaudi par to nemaz nepadomā.bet vajadzētu, jo neviens normāls cilvēks neies pirks krēmu, par kuru nevar zināt der viņš vai ne.ar skopumu viņi var zaudēt sev klientus

T toony 23.11.2008

Ja ir problemātiska āda tad jāiet pie kosmetologa un jāiegādājas viņa ieteiktie kremi, kas visdrīzāk pārdodas aptiekā! Un tā tagad tu tāda gudriniece nāksi uz Body shopu katru nedēļu un katru reizi ņemsi "normālu daudzumu" "pamēģināt". Pfff... esmu tur pirkusi dažādus ādas kopšanas līdzekļus un viss ir kārtībā. Manai māsīcai tur iedeva kaut ko pamēģināt mazdrusciņ - viņai ar to nez kāpēc pietika, patika un nopirka. Ja nepatīk - ejiet uz Stockmann, tur iegādājoties daudz-daudz dārgākus produktus dabūsiet normālu paraudziņu izmēģināšanai.

N ninja 25.11.2008

ada katram cilvekam ir ar savam ipatnibam, citam vairak, citam mazak. katra produkta ir ntas sastavdalas un vielas, uz ko katra ada reage atskirigi. uz vidusmera adas var smeret da jebko vai pat neko. ja grib perfektu adu, ar kosmetologu vien nepietiek, ir jamegina un jamekle vel un vel.

D Dace 26.11.2008

Kaa gan vispar var iedomaties, ka dos tev pilnu traucinju izmeginasanai??????nu absurds kaut kads un naivums!!! protams, ka dos izmeginat vienai reizei!!!

J JV 26.11.2008

Kāpēc naivums?..Ja viņi negribēja piepildīt traucīņu vairākām reizēm, varēja tad uz vietas visem kas vēlas iedot testerus, nevis kādus lielākus tukšus trauciņus ar kuriem nāksies vēl atsevišķā kārtā nākt uz veikalu.
Pat parastie testeri tiek ražoti tādā apjomā, ka to saturu var izlietot pāris-trīs reizēs (1, 2 mg)
Spēcāli ar tukšo trauku atnāc uz veikalu un tev dod tik daudz cik tu varētu izmēģināt uz vietas iemāsējot to nelielā ādas virsmā - katrs būtu vilies. Es uzskatu, ka reklāmas gājiens ir galīgi neveiksmīgs!

E EsXX 26.11.2008

Aj nu ka var ceret, ka veikala kaut ko par velti dos...nu murgs, tapec jau tas ir veikals!

M Marla 27.11.2008

Iepazīstoties ar iepriekš minētajiem komentāriem, jāsecina, ka viedokļi ir dažādi un katram sava taisnība, bet vēlos piebilst, ka ne jau vēlme kaut ko dabūt "bezmaksas" bija mērķis (ne vairs pusaudze ar minimāliem ienākumiem esmu, kas meklētu, kur kaut ko bezmaksas var sadabūt:), bet gan interese kā tiek realizēta sakotnēji, manuprāt, ļoti jauka klientu piesaistīšanas ideja. Izrādījās - kļūdījos:) Lai jau Body shop Latvijā veicās!

R rita 19.12.2008

Varu teikt vienu par tiem paraudziņiem... Tādēļ jau tie ir paraudziņi, lai pamēģinātu vienu reizi, nevis smērētos nedēļu.. Vispār nesaprotu tos cilvēkus kuri nenovērtē pat to saucamo "pļecku", jo kur tad vēl dot tādus?! Un ir jau cilvēki, kas izmanto The Body Shop labo gribu un nāk pa visiem veikaliem un prasa tos paraudziņus. Ļoti žēl, ka atrodas vēl tādi cilvēki kuri ar kaut ko nav apmierināti!!!
Par to veikalu varu teikt tikai pasu labāko... Mani vienmēr ir apmierinājusi apkalpošanas kvalitāte un man vienmēr pie pirkuma ir iedoti paraudziņi.. Mēs ar draudzenēm tur ejam pirkt dāvanas.

J Juris 19.12.2008

Touch my body - Tā ir reklāma!

D Daisy 10.05.2009

:D tiešām, ko tu domāji? Ka piepildīs Tev to trauciņu tā, ka nevarēsi aizskrūvēt ? Ja Tu gribētu izmēģināt - priecātos! Sašutums laikam tāpēc, ka 'na haļavu' nedabūji krēmu! :D :D

K Kristine O. 26.06.2018

Interesanti, kapec sudzibas autore neprasa paartikas veikalos bezmakas nokosties no banaana, ''na haljavu'' paest jogurtinju, vel no kaut ka gabalinju pagarshot... un apgerbu veikala taksh ari var par velti iedzivoties... lai iedod kadu gabalinju no kleitas vai no kazoka gabalu nogriezt... kapec gan ne? mums tak pienaakaas pameeginat visu par velti... tikai taadas duras nesajedz, ka, ja veikali taa visu doti par velti, tad buutu bankrots jau pirmajaa meenesii... tapec ,ka nav pashas pieradushas ar darbu maizi nopelnit, bet tikai meklee kur un ko var na haljavu nomediit un kaadam sponsoram uz kakla uzseesties... diemzel taada ir liela dalja jaunu sievieshu, debiilikju paaudze sarazhota... diemzeel... ;-P