Thali, Alfa - oficiante

Mūs ar vīru neapmierināja kāda oficiante, kas mūs apkalpoja Thali, viņa nepatīkamā tonī paziņoja, lai mēs savus ratiņus ar bērniņu pārvietojam citā vietā...varēja būt maigāka un saprotošāka...vīrs sadusmojās un mūsu romantiskais vakars bija sabojāts! :(

J

V Vasja 24.12.2010

Nu nabadziņi...seksa vakarā arī laikam nebija?

A aleksa 24.12.2010

Katrs jau dzird tikai to, ko vēlās dzirdēt. Sūdzība absolūti bezjēdzīgā. Slimais ego un nekas vairāk.

B BezTabu 25.12.2010

Uz restorāniem ir jāstaigā bez bērniem! Mani kaitinātu, ja sēžot restorānā pie blakus galdiem kāds sīkais raudātu vai trokšņotu

U ughu 26.12.2010

un tā vizināšanās ar Rimi ratiem pa visiem Alfas veikaliem... ne garām paiet, ne pie plaukta lāgā tikt. vajag aizliegt iebraukt pašos veikalos Alfā ar Rimi ratiem, lai atstāj koridorā vai dies zin, kur!

B bikse 26.12.2010

Jolanta sagribēja, lai viņas vīram vēl oficiante atsūkā?... būt maigāka, saprotošāka..

Z Zz 26.12.2010

Nav ko vazaties ar saviem ratinjiem un berniem ieksha ratos, vel sudzas ka jums mammitem japalaizh vieta autobusa un tamlidzigi, kaitina, ja sadzemdejat tad sediet majaas, jusu stulbie ratinji aiznjem daudz vietas un jus laikam nekad neiedomajaties ka ari traucejat citiem cilvekiem nevis tikai jums visi apkartejie vainigi, jo ipashi kad autobuss pilns ira un vel ielien un bleznh ta it ka visiem vajag aiet mala tikai lai iebrauktu ar savime stulbajiem ratiem un tad vel berns raudat sak pa visu autobusu, es samaksaju par biljeti ttatad man nav navienu jalaiz sava vieta jo ipashi kautkadas mammites kas nemak izmantot tas lentes ko liek uz pleciem lai parnesatu bernu bet gan liek ratos lai citiem cilvekiem problemas sagadatu, pasaules naba esi? Neved savus stulbos ratus vairak un nebus problemu!

U Undo 26.12.2010

Tik tiešām! Kurš ar bērnu iet uz restorānu! Bez tam kāpēc man būtu jāložņā gar kaut kādiem ratiem. Un man ir pie kājas tās "jaunās māmiņas", kuras iedomājas, ka tagad visai pasaule viņām būtu jāklanās, jo viņas taču ir ar bērnu.

G gusts 27.12.2010

ārprāts, kas par kretīniem te sakomentējuši! Jolanta, neņem galvā tos mērgļus! Pārpildīti ar žulti šie vairs nespēj radīt bērnus, un laikam tāpēc ienīst visu dzīvo! Zz un undo - kāpēc iedomājieties, ka jums te vairāk tiesību uz šīs pasaules nekā māmiņai ar bērniņu? Drīzāk apkārtējiem varētu riebties jūsu trulie purni veikalos!

S sz 27.12.2010

Moš kretīniem naudiņas nepietiek restorāna apmeklējumam? Pievienojos, neņemiet galvā aprobežotos :)

T To Ferratum 27.12.2010

Kurš uz restorānu iet ar bērnu.Restorāns ir vieta, kur mierīgi un romantiski pasēdēt, relaksēties(klienti par to maksā naudu).To, ka autore grib relaksēties neaizmirsa uzsvērt bet, kā ar citiem restorāna apmeklētājiem?Ja Jūsu mīļotais bērniņš sāk aurot, spītēties utt., tad kurš pārējiem klientiem kompensēs morālo kaitējumu un sačakarēto vakaru.Visiem!Klientiem, personālam tikai problēmas sagādāsiet, bet pareizi Jums jau citi poooo... galvenais, ka paši relaksējušies.GERTA tu izklausies viena no tām māmiņām, kurai izņemot tevi un tavu brēkuli uz pasaules neeksistē neviens cits un tu iedomājies, ka 'tagad tev sabiedrībā būs super privilēģijas NEBŪS!.Iegaumē!Katram sava vieta un tai skaitā jaunajai māmiņai arī.Ir ētikas normas, kuras jārespektē.Piem. Tu strādā bankā un darba devējs rīko akcionāru sapulci-tur tak neiesi ar sīci.Restorāns aŗī ir viena no tām vietām, kur ir savi kodeksi ētikas.

G gerta 27.12.2010

Arni. Bet vai tiek minēts, ka bērniņš raudāja? Un kā ir ar lielveikalu un transporta līdzekļu ētiku? Te dažs labs raksta, ka arī tur viņiem māmiņas ar bērniem traucē. Man tiešām ir bērns, bet jau lielāks, un uz restorānu ar bēbi es neesmu gājusi, bet uz veikaliem gan eju ar bērnu, kā arī transportā esmu braukusi ar ratiem, un vēl iešu un braukšu! Kam nepatīk, varat kaut aizrīties, kaut apd..sties!
Vai drīzāk nav problēmas ar pārāk augstu pašapziņu tiem bērnu un veco cilvēku nīdējiem, kuriem visi traucē dzīvot? Tu dzīvo sabiedrībā, kurā ir dažādi cilvēki, un ar to ir jāsadzīvo. Paldies Dievam, bērni IR un BŪS, un ja tev viņi riebjas, tad tieši tev ir jāmeklē kāds patvērums no visiem.

L Lolita 27.12.2010

Jaa Gerta tadi noteikumi ari uz tevi asocejas, ari tu dzivo dazada sabiedriba tadelj iemacies sadzivot ka pasaule neesi tikai TU, paspideji ar savu kruto tekstu - ielidishu ar ratinjiem un man pie dirsas ka citiem trauceju un lidishu vel - ok, tada gadijuma - ielidisi tu ar ratiem izgrudishu tevi lauka, un tiehsam taisniba ja samaksa par biljeti tad nav nevien sspeciali jalaizh tadas augstpratigas idiotes kaa tu ar sikiem kropljiem ar tiem ratiem smere drebes citiem un grustas, visiem jasaspiezhas uzreiz lai tik padauzai kura sadzemdejusi 5 sikos butu vieta. Pashai tev jamekle patverums ar visiem saviem kropljiem kuri izaugs par narkomaniem un dzerajiem. Esi sveicinata realitate!

E Eseses 27.12.2010

Gerta tu laikam esi no tam resnajam mamulem gotinjam kuras nekad nav normalu dzivi dzivojushas tikai berni krit lauka no dzemdes, nav vel izstaipijusies? :D

U Unknown 27.12.2010

Šai tēmai komentāri vienkārši nogalina, pārsmējos, bet tomēr arī man riebjas, ka visi velkas ar ratiņiem gan veikalos gan restorānos un vēl uzdrīkstas kautko pieprasīt no apkārtējiem, ja jau esat sadzemdējušas tad sēdiet mājās auklējiet nevis staigājiet un bubinat uz apkārtējiem, ja gribējāt staigāt pa restorāniem vajadzēja to darīt kad nebijāt dzemdējušas, tagad jūsu sīkie arī citiem traucēs gan tgd gan nakotnē.

G gerta 31.12.2010

Lolita! Tu gan izglītota un gudra! ASOCEJAS - tas tik ir vārdiņš, un arī pareizā vietā iestarpināts. Un vispār - neesi jau nekāda Lolita - viens pats kretīns tos visus murgus te raksta. Un kroplis esi tu, nevis es! Neauglīgais!

V Vika 31.12.2010

Eseses. Nē. Kļūdies. Man ir tikai viens bērns.
Bet vispār man nav pretenzijas arī pret daudzbērnu ģimenēm, un domāju, ka izstaipījies tur nekas nav.

Lolitai vēl gribētu teikt - nepiesauc nelaimi, saucot bērnus par kropļiem. Manam viss kārtībā, bet tev vēl viss priekšā, cik noprotu?

Un vislielākais prieks par latviešu tautas labestību un sirsnību!!! Laimīgu Jauno Gadu!

J Jehidna 01.01.2011

Kaut kāds sviests..., kā mēs viens otru neieredzam...:((( Laimīgu Jauno gadu! ... Un mazlietiņ iecietības un mīlestības mums nenāktu par skādi...

L lala 03.01.2011

Ar bērna piedzimšānu, sievietei sākās pa visam cita dzīve, nav tā, ka jāaizmirst viss iepriekšējais, bet ir jāpadomā, kā tu vari sadzīvot ar apkārtējiem veidojot un dzīvojot savu jaunu - mātes dzīvi, nav normāli, kad visos RIMI, MAKSIMAS, tirdzniecības centros stumjās ar milzīgiem ratiem, es saprotu, tas bēbis ir piedzimis un mājās viņu vienu neatstāsi un gribas tomēr pastaigāt pa veikaliem, paskatīties kaut ko, bet tad piedomājiet, lai tie rati netraucē citiem, ir jāseko tomēr līdzi un rati jānovieto, tā lai tie citi arī tiek klāt, nu ja jābrauc kaut kur, nu izejiet 10-15 min ātrāk un nelieniet pārbāztā troleibusā iekšā vēl ar ratiem un neviens jūs neapsaukās par stulbām, pagaidiet nākamo troleibusu, kurš būs tukšāks, pašām būs vieglāk un citiem būs vieglāk! Par restorānu, tas vispār ir čau, kā autore vispār ar ratiem iestumās restorānā??? Ja reiz gāja ar vīru un zināja, ka ies baudīt romantiskas vakariņas, varēja ratus atstāt mašīnā vai mājās un iztikt tikai ar pārnēsājamo plastmasas sēdeklīti, kur bērns tādā, kā grozā sēž vai guļ un lai tētis ness un viss būtu normāli. Paši taisa problēmas un tad vēl apvainojās, ka viņiem uz to norāda.

Nav jau nekas pret pašām mātēm un bērniem, kaut vairāk tādas būtu, bet ir pretenzijas pret attieksmi, kuru šīs mātes pauž pret līdzcilvēkiem, nu neviens cits nav vainīgs, ka ar bērnu ir grūti kopā pārvietoties, uzskatu, ka mums ir toleranta sabiedrība un ļoti iecīetīgi izturās pret mātēm un bērniem, protams, kāds parausies malā, kāds iedos vietu, bet man nav nekāda pienākuma kāpt ārā no troleibusa, lai tikai jūsu ratiem būtu vieta, man arī nav pienākuma palikt bez mandarīniem, ja jūs savus ratus noliekat veikalā, tā, ka es viņiem netieku klāt un man nav pilnīgi nekāda pienākuma atstāt pusapēstu vakariņu šķīvi restorānā, jo jūsu bērnam redz ir uznākusi histērijas lēkme un viņš raud, tā it kā viņam kāds dzīvam ādu rautu nost.

Padomājiet par to! Iecietību, iecietību un vēlreiz iecietību, gan pret mātēm, gan pret citiem cilvēkiem.

K Kristaps 11.06.2011

Baigi romantiskais vakars ar bēbi :D

R rojs2 11.06.2011

Jāpiekrīt Lalas komentāram. Var'but ir tiešām vietas, kur nav jāiet ar bērnu. Ja var atļauties iet uz restorānu, tad var arī aukli un kādām stundām atlauties.