AtrisinātaTfconstruction SIA - Krāpšanas

Sa gada 16 februari man mans darba devejs man pateica ka bus jabrauc uz lilbritaniju komandejuma pets ka es piekritu aizbraucot uz turieni nostradaju 2 nedelas noliku eksamenu tur pat uz vietas kurs bij vajadzigs lai tiktu objekta pets divu nedelu pavadisanas anglija braucot majas man lika parakstit papiru peets apusejas vienosanas par darba izbeigsanu pets ka es ateicos tad vini saka draudet ka sastadis aktu par parkapumo ko es esot izdarijis par to ka svedienas diena 19 februari ierados manami iereibis un pets visa es parakstiju apusejo vienosanos par darba izbeigsanu pets ka man netika samaksata man solita nauda sait menedžers nopirka bileti uz latviju un teica lai ejot pie prieksnieka runat ta ari izdariju bet prieksnieks neko neizmaksaja un teica ka pazvanis nakosaja diena bet kad sapratu ka pats nezvanis nolemu vinjam zvanit bet vinjam bija telefons izslegts ta ari naudu nedabuju paliku bez darba vel man ir ieraksts kur man liek parakstit apusejo vienosanos preteja gadijuma sastadisot aktu itka par parkapumu bet man liguma nau minets kad es nevaru savas brivdienas iedzert ludzu palidziet ko talak darit

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [email protected] 07.03.2017

Sudziba atrisinata

S [email protected] 07.03.2017

Krapnieku firma tas jau nau pirmais gadijums tads

Работяга 07.03.2017

Это не первый случай.. вам нада приехать в офис и требовать оплаты и не уходить пока не оплатят..

C critical thinker 07.03.2017

peets pets...