www.sudzibas.lv Tfbanka Baigi dārgs

Tfbanka - Baigi dārgs

Janvārī noplīsa autiņš. Takā remonts sanāktu baigi dārgs sagrabināju ar radiem 3k uz volvo.
Izrādījās ka tas ir Rumbulā, un nokauts. Bet bija tiko no Vācijas labs xc60, bet pa 10k.
Labs!. Teica ka palīdzēs nokārtot līzingu! Neticēju, ka kāds dos tik daudz, ar maniem 340 mēnesī, bet toc nokārtoja, tipa banka dod! Kaut kāda tfbanka. Tad 1 reizi par tādu dzirdēju, un tikai 214 naudas mēnesī 7 gadus. A vot tagad, kad rozā brilles ir nost, es domāju, vai viņi vispār drīkstēja man tik daudz dod, un vai man ir jāmaksā vispār jo pa īstam tādu pirkumu nebiju plānojis, jo uz Ziemassvētkiem man pat samsung mobilo atteica, kad maza alga esot!

B

G Gooblins 27.02.2020

Likums nosaka, ka ja kredīta devējs piešķir kredītu patērētājam, neizvērtējot patērētāja spēju atmaksāt kredītu, tad kredīta devējs nav tiesīgs prasīt, lai patērētājs par kredītu maksā vairāk par likumiskajiem procentiem (6% gadā), un viņš nedrīkst piemērot patērētājam saistību pastiprinājuma līdzekļus (piem. līgumsodu) vai prasīt kompensāciju. Patērētājam tomēr ir jāatmaksā arī atlikusī kredīta kopēja summa saskaņā ar kreditēšanas līgumu.

Kolta 27.02.2020

Ir par ko ieliet degvielu?

K kristaps 27.02.2020

Heh,pa 18 000 nopirki masinu,kas maksaja 10k.Veiksmigs darijums.Kad bus cauri tie 7 gadi un veiksmigi samaksati 18k,tad masinas vertiba bus 2k :D
Bet nu cilveks divains.Iet pirkt masinu pa 3k , nosplaujas un panem pa 10 (tjipa man algas nav un nebus jaatdod)... bus ,bus jaatdod.I masina bus jaatdod (kad parstasi maksat) un ari dzivoklis vai ,kas tads japardod.Te nav pa ko sudzeties! Ziepem un soritei pietiks no tas varenas algas (340) ... Alga mazaka ,ka setniekam,bet gribas braukt ar 10k vertu autinu... Riebjas

B Balvu puiks 27.02.2020

bet es jau ar par to saku, kad azarts noplok, un sāku saprast, uz ko parakstījos, saprotu kad esmu auzās !, nejau palielīties te nācu! Bet pateikt kad tā banka tak ar vainīga! Viņi tak redzēja manus ienākumus, tipa izvērtēja!

K kristaps 27.02.2020

Tas viss pupu mizas izvertesana.10k vini par masinu dabus atpakal jebkura gadijuma (respektivi savaks mashinu atpakal), tad tira pelna viniem bus,cik nu sanaks izspiest,procenti,draudi ar tiesu darbiem u.t.t. .
10k ,pat 100eur nedotu Tev celojumam,jo nebutu ko atpakal dabut...
Vienigais ko reali varu ieteikt ,sazinies ar PTAC ,nu izklasti savu stastu.Ka biji eiforija,ne loti adekvats, bet tagad velies preci atgriest atpakalj... nu kautka ta... Gan jau kautko shie ieteiks.Jo 2x parmaksat par mashinu,pilnigi nenormali.
Un ta FTbanka ,nav nekada banka,bet kartejais n-tais nosaukums mogo,smskredit, un parejiem 100 un vienam atro kreditu kantoriem

T Tavakarma123 27.02.2020

Augsti godātais SLPORK SGĪRAG (Balvu puiks)! Vakarā, kad tīrīsi zobus un domāsi par pārdošanu, tad ieskaties sev acīs un pasaki sEV "ES esmu garīgs kropls, kam nepieciešama palīdzība", varbūt dievs tev palīdzēs atrast sevi! Atceries vārdus "Es esmu garīgi kropls, es esmu garīgi kropls - ikreiz kā tīri zobus pie spoguļa, tas esi Tu - noliedz - nenoliedz" 123

BondsBonds 27.02.2020

Ja skolā rēķināt nemācija, beidzot būsi iemācījies. Mācies saskatīt pozitīvo. Interesanti cik nenomaksā nodokļos, saņemot uz papīra. Kā dzīvosi vecumdienās arī nēesi sācis rēķināt.. vēl ar tik dārgu un bezvērtīgu auto.

Joe Rogans👽 28.02.2020

Lai labi ripo, nedari muļķības. Ar tavu algu max mašīna par 1k sanāk.