www.sudzibas.lv TEZ TOUR Slikts serviss

Tez Tour - Slikts serviss

Sveiki.
Ceļojumā uz hurgadu viesnīca le pacha. Mājupceļa dienā transfērs 12.45, bet ēdnīcu taisa vaļā 13.00
pa cik paši nebijām pasūtījuši ēdamo līdzņemšanai (jo tādas informācijas nav)
palikām neēduši. Recepcijā teica ka tūroperātoram vajadzēja pasūtīt. Kad zvaniju vietējam tūroperātoram viņš teica ka viss būs ok, ka ēdināšana iekļauta un lai tik kāpj autobusā iekšā. Protams ēdiena tur nebija, kā rezultātā lidostā pirkām vienu apkaltušu tunča maizīti par 11€ gabalā.
Transfērs arī bija tikai līdz lidostai. Iekšā neviens mums neparādīja kas kur kā (pārbaudes un kontroles punkti-6)
viesnīcas nummuriņš smirdēja pēc kanalizācijas, putekļi neslaucīti.
Nevienam neiesaku le pache!
Pievienoju bildi ar vietējo tūroperātoru, kas teica ka viss ok, par ēdināšanu!

30.12.2019

L Lailailai 31.12.2019

Klausies-bet Tu taču nedzīvoju tai vienicā tikai vienu nakti, lai Tev nebūtu jābrīnās par ēdnīcas atvēršanu 13:00? Vai transfers pēkšņi pārcēlās uz 12:45? Un ja pieaudzis cilvēks, dzīvodams 7-10 dienas uz vietas Ēģipte, nav spējīgs par sevi parūpēties vismaz iepriekšējā vakarā, tad jautājums ir par Tavu rīcībspēju. Un nākamais-cilvēks bez ēšanas var iztikt it labi 2-3 dienas. Būtu šo uztvēris par atslodzes dienām.

G Gunars Skudris 31.12.2019

Labdien!
Labs komentārs!
Lai tev jauka diena un Laimīgu Jauno Gadu!

M Maaija 02.01.2020

Lailailai - Jums pašai savs komentārs patīk?
Vispār Jūsu komentāri saistībā ar tūrisma jomu man šķiet tik ļoti agresīvi un "vienos vārtos" metami, ka patiesi negribētos, lai Jūs būtu mans ,vai kāda mana zināmā cilvēka, ceļojuma konsultants. Jo pie jebkuriem papildjautājumiem vai mazām domstarpībām tiek apšaubīta tūrista spriestspēja / rīcībspēja.

Es uzskatu tā - ja reiz tūrists vērsies pie tūroperatora un savu naudiņu samaksā par gatavu komplekso pakalpojumu , tad ir jābūt sniegtai detalizētai informācijai.