Texmobile 13.janvāra - Bojājums

Es 25.04 nopirku pa 25€ bezvārda austiņas (airpod). 2 dienas klausījos un 2. Dienā viena austiņa skanēja labi un otra klusu. Aizgāju 27.04 un man kāda jauna meitene samainīja šīs austiņas pret kaut kādām lietotām. Izradās, ka šīm ar bij problēma... Šīs austiņas nevar uzlādēt, jo kastīte nestrādā. Un šodien 29.04 aizgāju sūdzēties par šo un man pateica, ka šīs austiņas ir diezgan labi lietotas, lai gan izmantoju tikai uz 2h. Man pat čeku neiedeva kad samainīju 27.04, jo teica, ka pārbaudīs. Šobrīd savanīju galveno un tagad skatīsies. Bet šīs pārdevējas attieksme ir kā ar papīru mazgāt grīdu. Neiesaku nevienam šādu gadījumu ciest. Pārbaudiet sākumā, jo nu tas nav normāli. Viss neiet.