www.sudzibas.lv Tetovējums Krāpšana, slikts serviss

Tetovējums - Krāpšana, slikts serviss

Piedāvā tetuvēšanās pakalpojumus, krustbaznīcas ielā 9, rīgā, teikā! Esiet uzmanīgi pirms piekrītiet saņemt tetuvēšanās pakalpojumu! Vissevišķi ja tetuvējumu plānojiet ar vairākiem piegājieniem. Nekādā gadijumā neveiciet pilnu samaksu pirms tetuvējums nav pabeigts, cilvēks vienkārši paņems naudu par iesāktu tetuvējumu, turpinājumam vienkārši neatradīs laiku. Neatbildēs uz telefona zvaniem. watsapā rakstīs, nav laika tagad un beigās pateiks ka laika trūkums un meklē citu tetuvēšanas meistaru. Apzināju velvienu personu kurai tieši tāda pati situācija. Persona kura man ieteica kā tetuvēšanās meistaru. Visu laiku būs atrunas un naudu tā arī nedabūsiet atpakaļ un tetuvējumam turpinājums nebūs. Arī pa līnijām netrāpa pēc zīmējuma, stundā prasa 30 eiro, paskatoties uz cenu, labi, maziņas kļūdiņas pieļaujams, var pieciest. Bet iesākto darbu pabeigt nevēlās un vienkārši pieklājīgi atšūs, jūs! Vel papildus tērēsiet naudu par dzēšanu. Lūdzu esiet uzmanīgi, izvērtējiet (nopietni) cilvēku kam uzticēt sava ķermeņa izrotāšanu.

S Sahirs 24.03.2019

Viņš ir čigāns. Uzmanieties, čavas ir sabiedrības atbiras.
Kauns Latvijas bruņotajiem spēkiem.

R Reinis101 12.06.2019

Augsti godājamie lautiņi. Es arī iekritu Šahira tīklos. Pagājušo divas ned. atpakaļ biju pie šī frukta tetovēties. Ieteica kolēģi no NBS. 6h mana laika nodrātēja. Samaksāju par laiku plusā palūdza avansu. Ieďevu 100eiro avansu nākamajam seansam. Uzrakstija ziņu lai meklēju citu speciālistu. Taka pats būtu baigais specs. Neielaidieties darijumos ar Šahiru. Viņš ir krāpnieks ar lielo burtu. Tādus jefiņus iemest purvā.

K KolēģisnoNBS 23.11.2019

Augsti godājamā Latvju tauta. Neielaidieties jebkādos sakaros-darijumos ar Šahiru. Paņems no jums naudu un norunāto neizpildīs.

A Aboutmani 21.05.2020

M Madona1978 01.09.2020

Māte čiganiete, viņs ir no Madonas, zāles pipmanis, nekas vairāk

K Komandieris 191 26.10.2020

Šahiram arī patīk šo un to iebāzt savās kabatās^ ar saviem "ātrajiem pirkstiņiem"