www.sudzibas.lv Tet parāds,par kuru līdz šim nekas nebija zināms

Lattelecom - parāds,par kuru līdz šim nekas nebija zināms

Tikko man piezvanīja izmisusi māsīca no Vaives pagasta.Viņa piezvanīja uz lattelekom tālruni 177, kur pieteicās pievienot televizoram dekoderu uz nomaksu .Viss jau bija sarunāts, kad un kā tas notiksies .Pēc neliela laiciņa viņai piezvana no lattelekoma, ka viņai nevar uz nomaksu dekoderu dot, jo viņa esot lattelekomam parādā 5 latus un parāda piedziņa nodota lindorff am.Vismaz 7 gadus viņa no lattelekom telefona ir atteikusies, jo attiecīgajā adresē viņa ndzīvo.Viņa visu šo laiku dzīvo šajā pašā pagastā.Visas vēstules viņa ir saņēmusi, kas adresētas uz abām adresēm, bet ne no lattelekom ne no lindorff nevienas vēstules nav bijušas.Tad ko gan dara šie parādu piedzinēji-acīmredzot gaida kad soda nauda pieaugs vismaz 100 kārtīgi.Vai tad tiešām viņiem jāpelna uz nabaga pensionāru rēķina.

V

G Guntars 14.03.2010

Haha, un apakšā Lattelelecom VTV reklāma :D
Bet nu tā viš ir - Lattelecom nav tā godīgākā firmiņa. Vari mēģināt vēl viņiem zvanīt un skaidroties, bet domāju, ka lielas jēgas nebūs.

B Baņkieris 14.03.2010

Nu no Lindorfa šādu lietu var sagaidīt! Es tiesājos par šādu gadūjumu un vinnēju! Lindorfs samaksāja kompensāciju!

Z Zane 15.03.2010

Ja viņi apgalvo par parādu, lai nosūta Jums pierādījumus par šāda parāda esamību un apliecinājumu, ka viņi tajā laikā arī Jums sūtījuši rēķinu, kuru it kā neesat apmaksājusi.

D Dundurs 16.03.2010

Brīnums, kā Tava māsīca vispār varēja sazvanīt 177. Man neizdodas jau trešo dienu, nemitīgi aizņemts. Lattelecomam "LIELISKA" attieksme pret klientiem. Nav jau brīnums, ka viņi saka, ka sūdzību skaits ir normāls, jo daļa sūdzības līdz viņiem vienkārši nevar nonākt.

R rens 17.03.2010

ņemt dekoderu no lattelecom uz nomaksu taču nav prāta darbs. sanāks pārmaksāt un beigās dekoders nemaz nepaliks tavā īpašumā. kļūsi tikai par lattelecom vergu.

H HugoDjego 17.03.2010

Labāk aizņemties naudu no kada cilveka, nopirkt to dekodieri, lai var bildes redzēt.Lindorf ir maukas, te pilns ar sūdzībām par viņiem :(

J jogijs 19.03.2010

Lieciet Lattelecom mierā, nekas labāks nevar būt es jau lietoju ilgu laiku un problēmu nav.

H HugoDjego 19.03.2010

Joguj, kur ta Tu varēji ilgi lietot, ja tik nupat šī dekoderu ēra sākusies?

L LG 22.03.2010

nevienam nav jaatgadina par tavam parad saistiba, pasam cilvekam jazin kam un cik esi paradaa

A aelita 25.02.2011

To Jogijs nu tu lej Lattelecim ir vissliktākais .. lietoju jo esmu spiesta te citi operātori neapkalpo ( parcēlos dzīvot citūr) biju spiesta atteikties no balttcom ... ja abus salīdzina tad Lattelecom ir gliemezis