www.sudzibas.lv Tet 70€ "drošības nauda" lai pieslēgtu viņu pakalpojumu

Lattelecom - 70€ "drošības nauda" lai pieslēgtu viņu pakalpojumu

Vēlējos pieslēgt Lattelecom televīziju un internetu jaunajā ires mājvieta, bet Lattelecom pieprasa 70€ "drošības naudu", jo esmu "jauns" klients un man esot problēmas ar kredītvēsturi. Pirmkart, jauns klients es neesmu noteikti, jo vel pirms pusotra gada lietoju vinu pakalpojumus citā dzīvoklī, kas pec tam izvērsas nepatīkamā situācijā, jo pirmos trīs mēnešus tiek automātiski pievienotas visas paletes un tolaik neviens pat ne mutiski, ne rakstiski nebrīdināja, ka tas ir pašam jaatvieno!

Man ir regulāri un pieklājīgi ienākumi (nesen man ir piešķirts auto līzings - kadas problēmas ar kredītvēsturi?), tadel jutos vienkarsi pazemota un man liekas nepieņemami, ka man ir jānodod "glabāšanā" savu naudu šim pretigajam uzņēmumam, par kura pakalpojumiem, starp citu, man ari bus jāmaksā!

MacBeton 12.10.2017

1. Iemācies gramatiski pareizi UN SAKARĪGI rakstīt! Nevienam nav jāšķetina tavi istabas temperatūras IQ vārsmojumi.

M man 12.10.2017

Cien, AndronMc!

Lūdzu turpmāk ievērot sudzibas.lv mājas lapas noteikumus, un rakstīt komentārus bez rupjībām. Neievērošanas gadījumā, Jums tiks liegta apmeklēt sudzibas.lv mājas lapu.

Ar cieņu,

Pa lielam problēma ir sīkumaina, un es tiešam neredzu iemeslu šādām stulbām sūdzībam. Tie ir uzņēmuma noteikumi. Nepatīk? Nu pieslēdz Baltcom - Kaut gan godīgi teikšu, viņiem centrā, Rīgā pārtrūkst internets uz dažām stundām 1 - 4 reizes mēnesī, un tas ir diez gan daudz priekš uzņēmuma.

Runājot par AndronMC, nezinu kādas tev ir problēmas pret cilvēkiem kuri slikti pārzin Latviešu valodu, bet uzvedies tu kā 10 gadīgs zēns.

C critical thinker 12.10.2017

visu cieņu, bet kādas rupjības te var nosaukt?

S Slepenais novērotājs 20.10.2017

Ja tavs IQ ir tik zems, ka tik elementārs teksts ir pilnīgi jāšķetina, iesaku atgriezties atpakaļ skolā.

C critical thinker 12.10.2017

ja jau tev tīra tā kredītvēsture, tad paprasi, lai pierāda, kāpēc nav tīra.

par paketēm - sīkā druka arī jālasa

S Slepenais novērotājs 20.10.2017

Sūdzība un stāsts ir par to, ka tik liels un atpazīstams uzņēmums prasa mistiskas naudas summas no klientiem, par to nekādi neinformējot vai noteikumus neatrunājot iepriekš. Atvaino, bet ja šāda prakse šķiet normāla, tad nepārsteidz, ka šāda sūdzība liekas sīkumaina. Pietam, kāds INTERNETA UN TV pakalpojuma sniedzējam sakars ar manu vai kāda cita kredītvēsturi?

N No dziļiem laukiem 16.11.2017

lattelecom ar šiem 70 eur smalki čakarē cilvēkus: man piemēram tika tas pasniegts, ka esmu jauns klients un pakalpojuma apjoms paliels tādēļ UZ 1 GADU šāds depozīts jāiemaksā, BET PĒC GADA TAS OBLIGĀTI ESOT JĀPRASA ATMAKSĀT vai ieskaitīt maksā par pakalpojumu. Kad pēc gada uzrakstīju iesniegumu ar prasību atmaksāt, man atbildēja, kas netiek atmaksāts, kamēr tiek saņēmts pakalpojums. Šāda depozīta pieprasīšana iestrādāta viņu noteikumos un dod lattecom tiesības pēc sava ieskata un mistiskiem kritērijiem vadoties šo depozītu pieprasīt un paturēt kā viņiem ienāk prātā. Stāsts vienkārš: ja parēķina kādu naudu bez procentiem šis kantoris no mūsu makiem izvelk un groza, tad lattelecom un vēl dažu ...sēju stāsts par viņu riskiem ir smieklīgs un pierāda, ka valsts daļa kādā uzņēmuma nebūt negarantē korektu un godīgu attieksmi.