TET televīzija - Slikts serviss

Tet piedāvā arhīvā raidījumus, seriālus. Lai skatītos ierakstu, obligāti jānoskatās reklāma, arī tad, kad esat pa visu filmai un tinat ierakstu uz priekšu. Jo garāks raidījums, jo vairāk obligātās reklāmas. Katru reizi, vidējā reklāma "uzkar" sistēmu un jāslēdz ārā tv kaste. Jāmeklē raidījums no jauna un atkal jātin līdz tai vietai, kur palikāt.

BondsBonds 26.12.2019

Ko tad izmanto šo pakalpojumu? Es neizmantoju un nedomāju to darīt.

T Tetreklaama 26.12.2019

Piekrītu, man pretenziju par pakalpojumiem uz TET nav, bet tās reklāmas šausmīgi "bessī", es un tā maksāju ~40 Eiro mēnesī, bet jāskatās reklāmas. Es saprotu ja viņi slēgtu tās reklāmas cilvēkiem kas maksā mazāk piemēram par 15€, bet tas ka es viņiem nepietiek ar maniem 40€ tas ir skaidrs.

SIA Tet 11.01.2020

Sveiki! Satura piegādātāju prasību izmaiņu rezultātā mums tika piedāvāta izvēle - a) arhīvā un ierakstos pilnībā atslēgt pārtīšanas iespēju, b) atslēgt arhīvu un ierakstus virknei kanālu vai c) arhīva atrādīšanu papildināt ar reklāmu pārraides starplaikos. Izdevās vienoties par lietotājam iespējami draudzīgāko no pieejamajiem variantiem - saglabāt pamata arhīva/ierakstu funkciju ar pēc iespējas īsāku - standartā 30 sekundes - reklāmu reizi 20 minūtēs, ja klients šai laikā izvēlas pārtīt saturu. Salīdzinājumam - vidējais reklāmas pauzes ilgums komerckanālos ir 4,5 minūtes, dažiem kanāliem vidēji vienai reklāmas pauzei pat pārsniedzot 8 minūtes.
Taču reklāmas laikā dekoderam gan nevajadzētu uzkārties, te būs kāda individuāla problēma, būtu lūgums uzzvanīt 177, lai varam palīdzēt problēmu novērst!

A Ausma Dandēna 17.02.2021
Atgriezies iepriekšējos TV kanālus

Ļoti neinteresanti televīzijas kanāli, kāpēc nevar atrast risinājumu kā atjaunot iepriekšējo TV kanālu raidīšanu.Lūdzu samaziniet pamatpaku ar bezjēdzīgiem raidījiem un maksu par tiem vai atgriziet iepriekšējos TV kanālus