TERRI - Vopros

Es gribu iet macities uz modelu agenturu TERRI, bet visi saka, ka TERRI ir slikta modelu agentura.Jus varat aprakstit TERRI, kas tur ir un kaa?kadas labas un sliktas ipasibas?

Я хочу пойти цчиться в модельное агенство ТЕРРИ, но все говорят, что ТЕРРИ-плохое модельное агенство.Вы можете описать Терри, что там и как?какие там плохие и хорошие вещи?

N

K kazinja 22.10.2008

Mācījos tur 7 gadus atpakaļ, tad jau bija ok, bet vadītāja vērpa visādas intrigas [bija mīlulīši- tā kā varbūt, ja ir kādi nopietni plāni darboties šajā industrijā, tur būtu problemātiski kaut ko sasniegt], intrigās neiesaistījos un par modeli netaisījos kļūt, bet iemācījos kā uzvesties sabiedrībā, krāsoties u.tt. kopumā patika, bet jebkurā gadījumā viss tas bizness dīvaini smako.