www.sudzibas.lv Tera.lv Neuzticamība

Tera.lv - Neuzticamība

Vienkārši trūkst vārdu! Sarunāju, ka man piegādās vienu preci no viņu mājas lapā pieejamās produkcijas. Sākumā sazvanījos rīta pusē - solīja uz nākošās dienas pēcpusdienu. Bet precīzāku laiku varēs pateikt, ja uzzvanīšot viņiem vēl pirms 16:00. Tā arī izdaru. Tad laiks jau ir atlikts uz aiznākošās dienas pēcpusdienu. Tas vēl nebūtu tas trakākais. Sarunas laikā vairākkārtīgi pārjautāju vai 100% varēsiet piegādāt. Protams skan apstiprinoša atbilde - jā 100% piegādāsim!!! tiek nekavējoties veikts pasūtījums. Sarunāts ar gala lietotāju, ka jā - prece būs (printeru kārtridžs). kad darba diena jau iet uz beigām, tad piezvana un pasaka, ka nē - tā prece tomēr nav, un nebūs arī nemaz tik ātri. LIELISKI!!! Visu dienu viņiem ir laika noskaidrot, vai ir, vai nav, bet neko nedara un tik klaji melo - JĀ JĀ VARAM IZDARĪSIM utt. No šī interneta veikala neko pat nevēlos vairs ne dzirdēt un kur nu vēl pasūtīt.Secinājums: ja kāds šāda tipa vai pat šis pats interneta veikals Jums ko sola - neticiet. uzzināsiet tikai pēc pasūtījuma apstiprināšanas un arī NE JAU UZREIZ!!!

U

N nikbak 01.11.2011

Dobrij denj!
U menja bila anolagichnaja situacija!
V etom magazine ne chego ne menjaetsja!
Zhalj...

E ezerzeme 01.11.2011

Nikbak vispār pirms iemācies rakstīt un tad komentē! :D