www.sudzibas.lv Tera.lv Datoru iegāde

Tera.lv - Datoru iegāde

Visu laiku esmu pircis tehniku 1shop.lv un yesmobile.lv, bet izskatot piedāvājumu izdevīgāko no tera.lv, es izvēlējos šo interneta veikalu, un nekad nevienam neiesaku to, jo dators Lenovo bija darbā vienu dienu un tika atrasts defekts un viņi nevēlas ne atgriezt naudu, ne nomainīt, jo juridiska persona pirka. Bet jebkurā darījumā ir saprāts, tagad jau trīs nedēļas esmu bez datora. Tādēļ aizdomājaties.

K kreditorsPG 20.04.2015

Kas tā par domāšanu, ka uzreiz visu jāmaina! Varu derēt, ka, ja tu nebūtu spazmu laidis ar savu nomaiņas prasību, jau sen tev tas levovo būtu salabots ofisā un strādātu. Ta ir tiem skandālistiem! Malači Tera, nav ko piekāpties visiem bļauriem! Pietiek jau ar saucamajiem patērētājiem!

J jaunnais 21.04.2015

es par t'adu pirmo reizi kautko dzirdu

A any 01.10.2015

Nav gan malači TERA!!! Ja šim interneta veikalam (ja tā vispār to var saukt) rūpētu savs imidžs, ne tikai nokāstā nauda, tad viņi strādātu normāli. Nekur, nekad nav bijušas tādas problēmas ar komunikāciju - jo tādas vispār nav!!! Baigais serviss... šausmas tas viss tur ir! Pats apbrīnojamākais - kā var patikt strādā tādā vietā.