Tenisa treneris ACB/ Andris Antonovs - Slikts serviss

Andris Antonovs, ļoti neprofesionāls treneris, pirmajos treniņos labs nākošajos naudu nokāš strādāt nevēlas, treniņi haotiski, kad no viņa aiziet maksātspējīgs audzēknis paša nolaidības un neatraktivitātes dēļ, uzmet lūpu nobloķē no kluba tādējādi radot klubam zaudējumus. Nav izstrādāta metodoloģija kā trenēt sportistus ilgāk par vienu diviem treniņiem.

R

R Rafaello 14.09.2017

Varonis foto

H h_86 15.09.2017

Muļķības. Trenējos pie Andra vairāk kā gadu - ar metodoloģiju viss kārtībā. Izskatās ka pats nepavilki? :)

E EmilsE 15.09.2017

Es arī pie Andra staigāju kā arī mana sieva un brālis ar sievu. Lai arī trenējos tikai nepilnu gadu? bez problēmam turu līdzi spēlētājiem, kas trenējas vairāk par 5 gadiem pie cita trenera - citā klubā.

TasEsLV 19.09.2017

skatos trenera skolnieki ir aktīvi sūdzību lasītāji šajā portālā.. abi divi atvēra momentā sūdzību. vienā datumā.. BAAAC. sakritība?

O olga gerasimova 30.04.2023

Sveiki, biju pie Andra uz vairākiem treniņiem, man arī nepatika, jo nebija gatavojies un nebija treniņa plāna... Jāpiebilst, ka bija acīmredzami, ka šim trenerim ļoti patīk trenēt meitenes un dāmas, detaļās neiedziļināšos. Treniņus pie viņa vairs neapmeklēju, izvēlējos citu treneri šajā pat tenisa klubā!