www.sudzibas.lv TENDER apkalpošana un preces uzglābašana

TENDER - apkalpošana un preces uzglābašana

Pasūtiju bambusa veļu šaja internetveikalā. Atnāca e-mails ka pasūtījums tiks izpildīts pēc apmaksas, kaut piegādes lapā ir rakstīts ka var apmaksat arī skaidrā pie piegādes. Ok, es biju ar mieru samaksāt, zvanīju, lai palūgtu rēķinu. Pardēveja mani pierunāja atbraukt veikalā, teica ka uz vietas ir liela izvēle un labākas cenas. Atbraucu veikalā pēc 2 dienam, jau cita parvdēveja man saka ka uz vietas tikai viens komplekts. Pārdeveja ļoti nelaipna, viņai nemaz pat neienāca prātā, ka ja cilvēks ir izterējis laiku un naudu, atbraucot veikalā viņas stulbas koļeges dēļ, tad vismaz jāatvainojas, nevis jāuzvedas tā, ka es te pati esmu vainīga, ka atbraucu. Pie tam veikalā iekšā ir ļoti nepatikama mitruma un pelējuma smaka, kas liecina par nepareizo veļas uzglabāšanu, nezin cik ta veļa pēc tam kalpos, ja ta gadiem ilgi glābājas mitrumā. Un man nav šaubu ka tas notiek gadiem ilgi ar tādu servisu un tādu smaku. Nevienam neieteiktu tur kaut-ko pirkt.