www.sudzibas.lv TELIA LATVIA SIA internets čakarējas

TELIA LATVIA SIA - internets čakarējas

Internets nav līgumā minētajā ātrumā, bieži pazūd un pings liels. Kad zvana uz klientu servisu, viņi saka, ka atbrauks un apskatīties. bet tā neko arī neaizdara

ē

Q QWE 29.01.2011

Haha... Laipni lūgti IZZI pasaulē, kur internets un televīzija eksistē tikai krāsainā un skaistā bukletā.

č ČangalsPleška 29.01.2011

Man ir labāka versija-jūs dzīvojat komunismā.40 gadus apakaļ bija anekdote, ka komunismā ēst varēšot pasūtīt pa telefonu, bet saņemt pa televizoru!

R Rob 06.02.2011

Izzi ir vissliktakais provaideris, klientu servisa vispar kautkadi roboti strada.
Sakuma ir ka ar meiteni viss ideali, iternets dazhreiz pazud tu pazvani viss atrisinas. Pec gada sakas probelmas.
Divus gadus atpakal es ari iekluvu lidziga situacija. Visu laiku pazud interneta atrums, pec tam pekshni pec 2 - 12 stundam pats uzradas. Zvaniju operatoram, likas ka vinam piestiprinats algoritms pie sienas ka atbildet, un ja vinsh nezina atbildi atkarto pedejo atbildi.
Dialogs bija sekojoshs:
Es. - Labdien man ir probelmas ar atrumu!
O. - Adresi ...
Es. - ... iela ...
O. - Pie mums viss kartiba jums vajag izsaukt tehniki, var but jums tur ir kada vaina, kad jus busiet majas.
Es. - Ne pagaidiet, es sledzu gan pei portativa, gan pei stacionara signals 12 kbs/s pie manis viss ir kartiba.
O. - Vajg izsaukt tehniki vinsh paskatisies var but jums ieksha majas kautkur kabelis bojats, kad busiet majas.
Es. -Parbaudiju kabeli visa garuma lidz durvim viss ok, pie tam ik pec laika atrums pats paradas. Kapec ta ?
O. - Nu laikam atbrauc tehnikis un salabo.
Es. - Savadi tad vinsh labo ne pie manis majas, nesmu vinu manijs. Tad prieksh kam man jabut majas lai atbrauc un salabo.
O. - Vajag lai jus butu majas.
Es. - Bet vinsh tak var salabot neiejot man dzivokli. Tad problema nav pie manis.
O. - Vajg izsaukt tehniki lai vinsh atbrauct un salabo, kad busiet majas?
Es. - Jus tur dzivs cilveks vaj automats ? Es jums vel reiz saku ka mistiski paradas atrums ja tehmnikis nebija manas majas? Sanak ka probelmas ir arpus mana dzivoklja un piekluve nesmu vajadzigs.
O. - Vajg izsaukt tehniki lai vinsh atbrauct un salabo, kad jus varetu but majas?

Dialogs protams nav viens pret viens, bet galvena doma tieshi tada. Es stulbi atsledzu to modemu jo lidz termina beigam palika 1 menesis un paveicinot duri gaisa uzliku viniem vienu necito priekshmetu. A ideja man liekas ir loti vienkarsha viss ir labi kamer jus esat atlaujama skjaita uz vienu kanalu, ka tiko paradas vairak neka atlauts un visi meigina novilkt vakara izkladi 1, 5 gb lieluma tad kads paliek aiz borta. Ka jus domajat IZZI piesledz tieshi tik cik atlauj kanala atrums?

E Edvards 07.04.2011

Tiesham TElia smird vienkarshi nets neiet uzrakstiju jautajumu ka var ateiktise no interneta atbildes vien reiz 4 deinas bez neta sedeju jo vinji saka ka vaina ir pie jums jusu datora pierunaju atbraukt augsha kastites slots izdedzis mes nomainijam telia atbalsts nekads teliu neiesaku njemt nav jegas izzi un telia nekas labs nau 3 MB ka sola pustunduveras valja kadreiz pat neatver speedtest ja atver tad nevairak pa 1 mb neuzrada