Telepit - Krāpšana

Atnesu savu noutbuku kurš neslēdzas, teicu ka ir mātesplates defekts, vajag mainīt vai drošīnatāju vai kaut-kādu citu elementu. Bez lādetāja meistars nevarēja veikt diagnostiku. Tas nozīme ka viņiem nav labartorijas bloks (dīvāini) . Kad atnesu lādētāju tad meistars teica ka nezin kur ir vaina, ir jāpasūt komponenti un jāmaina pēc kārtas. Noutbuku atgrieza ar diagnozi "mātes plates bijājums" (es to zināju pirms iesneigšanas. Uz mātesplates noutbukā ir visi pāreie komponenti, atmiņa, video chipi, kondensatori, drošinātaji, habi utt.) paņiema 25 euro par diagnostiku. Kas tieši ir jāmaina nepateica, kas pa vainu arī.

Var būt viņi var salabot lampu vai gludekli, elekroniaj es viņus nelaistu tuvāk par 50 metriem. Iebāz tos 25 euro sev rīklē. Klauns

C