www.sudzibas.lv Telepit Cenšas izvilināt naudu

Telepit - Cenšas izvilināt naudu

Sola diagnosticēt par brīvu, lai atstājot. Kad atnāku pēc ziņas par diagnostikas rezultātiem, stāsta, ka remonts maksāšot €45. Saku, ka tas neder, jo lētāk nopirkt jaunu detaļu. Lai dod manu barošanas bloku atpakaļ. Nevarot, jo ir jau saremontēts (lai arī par remontu vienojušies nebijām) un saremontētu atpakaļ dot nav gatavi. Piedāvāju kompromisa variantu - nedaudz zemāku remonta cenu - nav ar mieru. Lai nākot pēc vairākām dienām, kad meistars izņemšot ieliktās detaļas. Atnāku. Ieliktās detaļas izņemtas, bet vecās nav atliktas vietā (jo meistars esot izmetis), lai arī viņiem pienākums atgriezt iepriekšējā stāvoklī. Saku, ka tas neder, jo ja došu citam meitaram, tam jāzin kādu daļu meklēt. Proti, lai atgriež iepriekšējā stāvoklī vai vismaz iedot detaļu sarakstu ar norādēm kurā vietā kura. Vēl pēc nedēļas zvana, saka ka gatavs - ierodos. Atgriež, ar it kā vecajām detaļām (kuras it kā bija izmestas).Vai nav ko saķīmiķojuši, nav zināms. Došu citam meistaram, tad arī redzēs.Nepatīkams laika stiepēju un uz apčakaru vērsts kantoris. Labi, ka man lieta nebija steidzīga, tad šiem šmugulis neizdevās.Neiesaku ar šamējiem pīties, īpaši pēc Latvijas ES prezidentūras.