Telemarket

Ljudi, vse kto sobralsja idti rabotatj v firmu TELEMARKET. Eto rabota polnaja LAZHA! TAm tipa ispitateljnij srok, rabotaesh nedelju i tebe obeshajut podpisatj dogovor, a potom tebja vikidivajut, mol ti normu ne sdelal. A rabota zakljuchaetsja v obzvonke klientov po telefonu i predlogatj vsjakuju hernju, tipa zonti i td. Koroche nado iskatj klientov. Realjno za denj mozhno naiti2-3, inogda ni odnogo. Eto normaljno, koroche cherez nedelju tebe govorjat, MOL NE SDELAL NORMU I VALI OT SJUDA, A NORMA ETO 7 chelovek. Da tam dazhe iz starih rabotnikov nikto boljshe 4 najti ne mozhet. Vot takaja galimaja firma!!!

X

Komentāri (18)

R RABOTNICA 24.09.2003

Ja soglasna , ludi ne idite v TELEMARKET, ja sidela tam s 9-16 3 dna, na 4ij ne smogla i poslala ih, eto trudnaja rabota, sidat 2 tjotki postojanno jakobi privlikaja vnimanije grupp ,kotorije prihodat potrenirovatsa, eti 2 duri sidat i ih prikalivaet eta rabota, a ostalnie na paru dnej ,da i navarivajutsa , pomnju prodala 4 knigi za 8ls za den, svolo4i ,poimeli mena....

S Signis 10.02.2004

poidu i poprobuju, moja devo4ka uze tam =]

Z zita 21.08.2008

Tā firma ir reāls sviests...

K kristine 11.05.2009

Jo pati stradaju sai firmā menesi-4 dienas bija apmaciba-liguma saistibas tiek pilditas, nostradaju pus menesi un sanemu 102, 10 ls.lai saja darba ilgi nostradatu vajag prast pardot pa telefonu-nevis gaidit, ka jums maksas par sedēšanu, ka jus neko nepardodat1
Tapec cilveki ir dažādi-un ja pasi neprotat pildit darba pienakumus uzliktos-tad negaidiet, ka firma Jums naks preti!!!

A apkrāptā 11.09.2009

Jā viss jau būtu labi, ja varētu pildīt viņu uzstādīto normu, bet ja tu nevari to izpildīt, tad maiņas vecākā saka, kad te nav nekāda labdarības iestāde te ne vienu netaisās firma uzturēt utt.aizbildināšanās, kad krīze valstī un kad grūtāk ir pārdot paliek nedzirdēts ir atbilde nemāki runāt!

V Valentīns 10.02.2011

Работал в этой фирме, сам ушёл, невыгодно. Поначалу казалось что работая с 16:30 до 9и смогу латов 250 в месяц заработать, неплохо для подработки. За это время продавал 7-9 клиентам, но как оказалось - там такие хитрые подсчёты, что даже за это получалось латов 7-8 в день. К счастью, заболел как раз в это время и пока болел, решил что не вернусь.
Зря жалуетесь на испытательный срок - мне предложили два дня, я сказал что "хорошо, приду два дня, покажу что могу", работал по часу-полтора, этого хватило чтобы показать что умею.
Будьте твёрже, мне вот недавно в одной фирме золотые горы обещали за то чтобы я составил 5 разных заготовок речи для продаж (это вроде как второй этап интервью), но ясно же что развод )))

L Liena 30.03.2011

Šajā uzņēmumā nostrādāju vairāk kā 4 gadus. Ja uz darbu iet strādāt un ar mērķi piesaistīt klientus, nevis sūdzēties par to, ka tualeti nevar apmeklēt 5reizes stundā un vēl 2 reizes stundā aiziet nopīpēt dienišķo cigarellu, tad, piedodiet, šī darba vieta nav domāta Jums. Ir, taču, tik daudz darba vakanču un ja ir vēlme atsēdēt stundas, tad jau ir valsts iestādes utt., kur saņem algu par atsēdēšanu. Bet ja nevari, nemāki, negribi pārdot, tad nesūdzies, bet izlasi un izstudē iepriekšs, ko nozīmē svešvārds ''telemarket''.
Esmu šokēta par cilvēkiem, kuri pastrādā un pēc tam sūdzās, nevis konstruktīvi runā par šo jautājumu ar savu tiešo priekšnieku.
Šiem ļautiņiem ir viens ieteikums, kā 100% saņemsiet 100Ls mēnesī- ejiet uz SIMTLATNIEKIEM, tur svaigs gaiss, daba, lāpsta un grābeklis- to jau, noteikti, Jūs pratīsiet darīt!

S Sirsnina3 28.11.2018

Cienita, kad man cilveks stasta par to, ka vinam pensija 200 eiro un ir japerk dargi pamperi, tapec vins nevar sev atlauties veikt pirkumu par 60 eiro, vai ir reali vinu pierunat? Pasakiet ka, ja Jus esat tik profesionala telemarketinga darbiniece. Uz mani prieksniece rajas, ka es tadus cilvekus nemotiveju, bet uz citu darbinieci rajas: "beidz nodarboties ar to pierunasanu, jo tev visi pasutijumi ir atteikumi - nav naudas". Tad ko vini no darbiniekiem grib? Lai motive tos, kam nav naudas vai lai netaisa firmai zaudejumus del ta, ka pasutijums ir pienemts, bet naudas cilvekam nav. Vini tiesam pardot sudus par paaugstinatam cenam. Mekle lohus un ir isti krapnieki. Un ja Jus lepojaties ar to, ka si krapsanas Jums labi padodas, tad nevajag apvainot cilvekus, kuri slikti attiecas pret tadu darbu. Visu labu Jums.

E Esesesseseseseses 30.03.2011

... bet izlasi un izstudē iepriekšs, ko nozīmē svešvārds ''telemarket''.
Liena, "telemārkets" ir pretīga uzbāšanās cilvēkiem ar lētiem ķīniešu, turku un poļu mēsliem! Un nav brīnums, ka lielākā daļa cilvēku Jūs sūta NAHUJ, es ar tādus diezgan pasen pasūtīju (uzmācās veselu nedēļu mātei ar kautkādiem sūdiem). SIA TELEMARKET kā tādu vajadzētu nolikvidēt!

S sanita 04.11.2011

Nu ko var būt tik stulbi cilvēki!!?? Vajag taču saprat, ka ne visi kas jums zvana ir no SIA, , Telemarket" . Un SIA, , Telemarket "nepārdod ķīniešu preces, bet gan periodiku, kas izdota Latvijā!

Visā piekrītu Lienai! Protams, nav viegli visu laiku zvanīt un stāstīt! Vieglās dzīves tīkotājiem un gauduļiem šeit nav vietas! Pie minimālās algas 200 Ls (uz papīra)par 8 stundām, šeit to pašu naudu var saņemt strādājot no 16.30-21. Slikti? Ja slikti, tad ejiet strādāt pa naktīm, staigāt pa ielām un uzbāzties ārzemniekiem. Tur tad arī dabūsiet vairāk (un ne tikai to vien!!).

S sančiks 18.05.2013

Pirmkārt- krāpjas ar algu aprēķiniem, otrkārt- ietur nepamatotas un nelikumīgas naudas summas par sīkām kļūdām aizpildot orderus. Un galvenais- kādas viņiem cenas!!! Par produktu, kurš tepat aptiekās maksā 3-4ls viņi plēš 23ls!! Kurš idiots gan pirks? Un tad sākas- nepilda normu!

M mairari 13.02.2014

vai šeit tiek runāts tieši par SIA, , Telemarket"vai par kādu citu telemarketinga uzņēmumu? JA par SIA, , Telemarket", tad šeit par algām nekrāpjas! ko nozīmē- nepamatotas naudas par nepareizi aizpildītiem orderiem? Kāpēc nepamatotas? Ir pamatotas, jo aizpildīts nepareizi.
Tātad pārdevējs nav izdarījis savu darbu līdz galam un kādam citam tas viss ir jālabo vai jāmeklē! Un kur vēl tas, ka tādu kļūdu dēļ citam cilvēkam netiek piegādāts rēķina vai sūtījums par, kuru viņš ir samaksājis! Tu taču negribētu būt tā cilvēka vietā, ja Tev atsūtītu rēķinu ar nepareizu uzvārdu un vārdu vai arī pēc šī rēķina apmaksas savu preci saņemtu tikai pēc mēnešu ilgas skaidrošanās, vēstuļu rakstīšanas, jo, lūk, kāds bija uzrakstījis neprecīzu adresi!
un par cenām- pirms ko pārdot, vajag iepazīties ar produktu (izlasīt, sameklēt papildus informāciju) un tad arī var spriest vai ir dārgi vai nav dārgi! BEz tam pārdevēja alga ir atkarīga no pārdotā cenas( tirgus likums!), jo no kā apmaksās telefona, elektrības utt. rēķinus!? Un galu galā nav jābūt jefiņam, lai nesaprastu, ka jebkura alga veidojas no ieņēmumiem nevis no izdevumiem!

A aaasssk 30.06.2015

Ja jums ir gadījumā ir palikušas telemarket numuru datubāzes nopirkšu 27332549

K kravnieks 30.06.2015

uzrak

K kravnieks 30.06.2015

uzkrasti man
ir baze

R ri4y 30.06.2015

Nezinu kā darbiniekiem, bet produktu un preces tirgotājiem ieteiktu šo iestādi, vai vismaz līdzīgu iestādi. Izstāstīšu savu pieredzi. Iegādājos no Ķīnas 250 gb. POWER BANK 5200 mAh pa 3 Eur/gb, jau ar atmuitošanas izdevumiem. Mēģināju notirgot piedāvājot interneta veikaliem un ss.lv portālā pa 2 nedēļām izdevās notirgot 15 gb, pa 7.50 Eur gabalā, nolēmu griezties vienā no šādām TELEMARKETINGA iestādēm, lai izmanto savu klientu bāzi un piedāvā uz vasaras sezonu POWER BANK parnēsājamas portatīvās ierīces. Palūdza sastādīt plānu operātoram par ierīces +, piemēram braucot atvaļinājumā, noderīga lieta telefona, kādas citas ierīces lādēšanai utt. uzliku cenu 12 EUR ar PVN, viņi pielika klāt 7.10 EUR, laikam par viņu pakalpojumiem un operātora algu un 3 nedēļu laikā tika pādoti 216 gb.
Sanāk pašam meklējot un liekot sludinājumus 2 nedēļās mana reālā peļņa sastādīja reāli 33.80 Eur, jeb dienā 2.42 EUR, bet ar TELEMARKET palīdzību 3 nedeļās 1410 EUR, jeb 67.14 EUR dienā neko nedarot, tikai vadājot vai sūtot preci klientiem, nedomājot par noietu.

L Lepnā Lavīze 30.06.2015

Tev, JANA, ir tikai vecas lietotas apakšbikses un izstaipīti džemperi, ko tirgo internetā. Nedomājiet viņai rakstīt! Nekā viņai nav. Cilvēks jau slavens ar to, ka solījis iekārtot cilvēkus neesošā darbā Vācijā. Tāpēc slēpjas no visiem un tikai internetā anonīmi ir varone.

T tjiana_00 14.08.2015

Interestnie vi ludi, tazeloja rabota, mozite pojti v RIMI porabotat, ili vzat vedro s vodoj i trapkoj i pomit lestnici s verhu v niz v podjezde, tuda suda probezatsa, 4tob kazdaja babka vam tikala v lico, ploho ubrali, ili za kassoj celij den 4tob smotra v lico vas kazdaja svolo4 mogla unizit, vezde nuzno rabotat, v Telemarkete ne fizi4eskij trud nuzen, a umet razgovarivat i stremitsa k celi ubedit klienta, tot kto ho4et zarabotat, vsegda zarabotaet, esli tak rassuzdat to vezde mozet rabota pokazatsa trudnoj, samaja lu4waja rabota togda esli tak - eto lezat doma na divan4ike i kovirat v nosu :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes