Telegrupa Baltija Sia - Slikts serviss

Telegrupa - ļoti slikts uzņēmums
Krievu kantoris, attieksme briesmīga, visi runā krieviski neviens neklausās ko saka, tikai ru valodā maļ savu. Neiesaku sadarboties ar šo neprofesionālo uzņēmumu, kur arī visi pakalpojumi ir ļoti dārgi. Serviss vienu vārdu sakot viņiem nav pazīstams, kas tas ir. . Viņi nezin ko nozīmē labs servis, jo ir tālu no patiesības, žēl cilvēki, ka tik nezinoši strādā pārdošana un klientu apkalpošanā. Pats īpašnieks Eriks Skadinsh ļoti nelaipns un vulgārs attiecībā pret potenciālajiem klientiem, un apkārtējiem

A AndrejsKernich 04.07.2016

Ужасный сервис, дозвонится не возможно! Обязательно Читайте договор с этой компанией, иначе попадете на деньги и развод! Оценка компании 1/10

A AnfisLeds 13.02.2017

Razvod na dengi! Kontora ZUlikov i Vorov! 1/10

L laurendenada 05.10.2017

Uzmācīgi reklāmas zvanītāji, izsrādās no šī uzņēmuma. Runā tikai krieviski vai angliski.
Numura piederība

(+371)
Numurs 66090765 un 66090759
Pakalpojuma nodrošinātājs SIA "Telegrupa Baltijā"
Numerācija piešķirta Filiāle "Voxbone SA Latvijas filiāle"
Numura pielietojums Publiskie fiksētie telefonu tīkli

I Irina Cesniece 17.10.2017

No kurienes vini dabun numurus cilveku

J Janis3737 20.10.2019

Sitais numurs ari viniem pieder: +371 66776161 - krapnieciba, neuzkeraties

A Anna_Ivanova 23.10.2019

Šie nenormālie cilvēki patstāvīgi zvana bērnam uz mobīlo telefonu 5 no rīta. Jāsāk domāt par pedofīlisma iezīmēm.

D ddd 13.07.2020

Zvana no numura 66095586, jautā par to vai es saprotu, kas ir bizness, jautāju no kurienes ir mans numurs operators neko nevar atbildēt, saku, ka man nav interesanti tāda veida zvani, kur operators pat nevar atbildēt uz jautājumu no kurines dabūti mani kontakti, uz ko operators sāk teikt, ka esmu "не далёкая" un atvieno, interesants serviss...