Telefonu numuri - Smukie numuri

[LABOJUMS]
Cilvēki esiet lūdzu uzmanīgi ! Izskatās ir parādījies jauns krāpšanās veids ! Pvasarī par labu naudu (kauns teikt par cik mani uzmeta)iegādājos smuku numuru 2053333,pēc dažām dienām man pazuda zona... Aizgāju pie operātora,prasīju kur palika zona,operatore prasīja uzrādīt plastikātu karti,paskatījās kompjūterā,pateica ka plastikāts nav pareizs,puk2 kods neatbilst orginālam,prasīju kapēc,vina teica ka karte tikusi nesen nomainīta.Es teicu ka es šo numuru nesen biju iegādājies uz ko man atbildēja,ka Tele2 neko nezin,ka manis atnestā plastikāta karte un puk/pin kodi ir nepareiza.Faktiskais īpasnieks to ir pieteicis kā nozaudētu,jo šis numurs ir gājis no pieslēguma uz zelta zivtiņu,tāpēc Tele2 viņam ir izsniedzis jaunu kartinu un man nekādas tiesības nav uz šo karti.Palūdza man uzradīt pasi,bet vārds uz uzvārds neatbilda pieslēguma numura īpašiekam(Raimonds).Kamēr es meklēju savu taisnību,šis numurs tika aizvests uz LMT.. Trodeks salonā ar manīm vispār atteicās runāt par šo tēmu,jo es nezināju ne PIN kodu ,ne varēju uzrādīt pasi..
Tā kā esiet lūdzu uzmanīgi

D

Y YoYo 06.06.2012

diezgan haotisks apraksts.
Bet kur tieši Tu iegādājies šo nummuru, pie telefonu tirgotājiem, Latgalītes tirgū, vai varbūt caur internetu?

S susi 07.06.2012

atrada ...:)