www.sudzibas.lv Tele2 Zelta Zivtiņa - Internets datorā

Tele2 - Zelta Zivtiņa - Internets datorā

Tauta esiet uzmanīgi ja lietojiet Tele2 Zelta zivtiņas Internetu datorā un kredītu papildināt ar automātisko maksājuma pakalpojumu no Tele2 patstāvīgā pieslēguma numura, jo Tele2 paši apkrāpj savus klientus !
Tātad lietoju jau vairākus mēnešus Zelta zivtiņas internetu datorā un ik pēc septiņām diennaktīm Telee2 ar automātisko masājuma pakalpojumu papildina manam Zelta zivtiņas internets datorā numuram kredītu un datu apjomu ! Lietojot šādu Tele2 automātiskā kredīta papildināšanas pakalpojumu - atlikušajam/neiztērētajām Zelta zivtiņas internets datorā datu apjoma vienības summējās ! Piemēram ja Jūsu atlikušais ZZ internets daorā datu apjoms ir 400 megabiti, tad pēc automātiskā kredīta papildināšanas no Tele2 patstāvīgā numura (ar nominālu 0,99 Ls 1 Gb) Jūsu kontā lietošanai ir jābūt 1 Gb un 400 megabitiem ZZ internetam datorā !!!
Bet man vismaz katru nedēļu tās vienības datu apjoma atlikušās tiek dzēstas un pēc automātiskās kredīta papildināšanas ir tikai tas 1 GB - un tad tik jāzvana uz TELE2 katru nedēļu un jālamājās ar viņiem par šo lietu lai tas manējais atlikušais ZZ internets datorā datu apjoms tiktu atgriezts !
Bija gadījums pat, kad Tele2 par šo lietu vainu gribēja novēlt jau uzmanīm - apgalvojot, kad es itkā dažas sekundes esmu par vēlu papildinājis kredītu (nu itkā datu apjoma lietošanas termiņš bija beidzies jau) - bet tik un tā izlamājoties ar Tele2 panācu savu taisnību un ieskaidroju viņiem kad kredīts tika papildināts arī šajā reizē caur Tele2 automātiskās kredīta papildināšanas pakalpojumu !!! Pēc informācijas izskatīšanas tomēr TELE2 savu vainu atzina un negodīgi dzēsto atlikušos gandrīz 5 Gb ZZ internets datorā atgrieza !
Nu lūk iesaku arī Jums pasekot savam atlikušajam ZZ Internets datorā datu apjomam pirms automātiskās kredīta papildināšanas tieši lietojot Tele2 patstāvīgā pieslēguma šādu pakalpojumu un tad redzēsiet kā Jūs pkrāpj-apmāna Tele2 operātors !!!
Varu vērst Jūsu uzmanību kad Zelta zivtiņas tarifu plānam ZZ VISS Runātājiem arī ir šāas prolēmas pēc automātiskās tarifa plāna pagarinājuma - kredītu TELE2 atskaita, bet atlikušās minūtes īsziņas un datu apjomu arī man bieži nodzēš - un tad tikai pēc ilamāšanās ar Tele2 tās tiek atgrieztas atpakaļ, jo arī šim tarifu plānam vienības summējās pie automātiskās tarifa plāna pagarinājuma !!!

Iesaku cīnīties visiem par savu taisnību un nepadoties !!!

B