www.sudzibas.lv Tele2 Wi-fi internets

Tele2 - Wi-fi internets

Sveiki! Vēlētos informēt cilvēkus kuri interesējas par Tele2 interneta pakalpojumiem.Mans stāsts ir tāds: Apmēram 6 mēnešus lietoju Tele2 Wi-fi internetu ar rūteri, lietoju to ikdienā lietojot datoru un citas ierīcas piem. telefonu, planšeti. Internets ir pietiekami ātrs un esmu daļēji apmierināts, kāpēc daļēji? Tātad, tas varētu būt tāpēc, ka katru mēnesi vairākas reizes uz visu diennakti internets ir, un pazūd. Cena ir diezgan liela (19 euro rupji skaitot) salīdzinot ar citām kompānijām pie kurām esmu bijis klients par zemāku cenu, kā arī labākiem pakalpojumiem, piem. L.A.T. Es saprotu ka visiem šāda pakalpojuma sniedzējiem vissticamāk būs šādas problēmas, jo arī lietojot L.A.T biju ar to pašu saskāries, tomēr tas notika daudz retāk (Apmēram 1 reizi mēnesī vai mazāk, un problēma vienmēr tika risināta 2-3 stundu laikā ) Kamēr Tele2 tas notiek regulāri ( 3-5 reizes mēnesī, un uz visu diennakti internets tevi mocīs ) Zinu un apgalvoju, jo internets tiek lietots 24/7.Kopumā: Tele2 ir labs varients tiem kam patīk nosaukums "Tele2" un naudas nav žēl, kā arī tiem kas internetu nelieto regulāri un izmanto to pāris reizes mēnesī.Pēc radu un draugu viedokļiem, ir daudz citu labāku un financiāli izdevīgāku variantu, neteikšu kādus, bet ir vērts pameklēt ja tev 5-10 euro nav centi.

N

M Mierinsh 12.01.2015

paldies, es arii planoju sadu internetu panemt darbam, bet es vairaak skatos uz lmt, jo majas man ir livas ar kuru poblemu nav bet lidzi darba vinu panemt nevar tapec pagaidam ko esmnu lasiijis ir lmt labakais bet es vel pastudeeshu