www.sudzibas.lv Tele2 Vertex MP3 klub

Tele2 - Vertex MP3 klub

Es jums pastāstīšu šādu gadījumu.Es ( droši vien kā daudzi citi ) iekritu uz Tele2 akciju Meteors 4 . Saņēmu pirmo rēķinu un ha hā 16 lati.Skatos izdruku izrādās jāmaksā par diviem mēnešiem uzreiz+ datu pakalpojumi 6 LVL no Vertex MP3 klub.Zvanu uz Tele2 man atbild, ka viņi atbildību nekādu nenes un vienīgais, ko var palīdzēt iedot Vertex MP3 klub tel numuru 25992539.Zvanu uz tel nr. un prasu lai viņi pasaka savu juridisko adresi.Viņi man atteicās to pateikt un ieteica meklēt Lursoftā ( bet tur tāda firma neuzrādās )atteicās ari pateikt ar kādu niku un kad es esmu reģistrējies, un ko es esmu pasūtījis.Vienīgais es varēju atteikties no pakalpojuma.Sodien biju Tele2 kantorī, tur sēž robots kam uz plāksnītes rakstīts Kaspars un smīnot atbild man : Vertex MP3 klub juridisko adresi nedodam.Var zvanīt viņu tehniskajam dienestam un pieteikt pretenziju.Uz manu jautājumu vai es varēju automātiski pieteikties šim pakalpojumam reģistrējoties Mans Tele2, viņs atbildēja, ka iespējams ir viss, bet viņš šo mājaslapu nav veidojis, līdz ar to neatbild par to.Varbūt kāds var padalīties pieredzē vai no Tele2 ir iespējams atgūt naudu par neesošiem pakalpojumiem?

O

H Hugo Djego 28.01.2010

Jā, rekur esam aizdzīvojušies, ka roboti pasuta mūziku, bet paši par to nemaksā...

A Andrejs 28.01.2010

Ja Tev uz dullo ir pieslēdzies kaut kāds paaugstinātas maksas pakalpojums, kuru neesi pieslēdzis, uzraksti sūdzību savam mobilā telefona operatoram. Šis ir izplatīts krāpšanas veids, kur tiek izmantotas atsevišķas likuma nepilnības. Ja Tu neesi saņēmis nekādus Vertex pakalpojumus, Tavu naudu viņiem ir jāatgriež. Nez vai, Tev ir jāmaksā 6 latus par kaut kādu reģistrāciju. Ja viņi nepieņem Tavu iesniegumu, raksti PTAC. Attiecībā uz Tele2, ir tāds teiciens: lēti pērc, bet dārgi maksā.

D Daisy 28.01.2010

Вот это жесть!!куда не обратись-везде разводят руками-никто не за что не отвечает..Мда..В принципе не особо удивляет..Это ж Латвия..

Z zinātajs 16.04.2010

Paši vainīgi, šos visus pakalpojumus pakalpojums sniedzēji prot tā nomskēt, tur anu vainīgs operators.
Piemeram lieto internetu telefonu, uzspied tur nezin ko muziku vai bildes, tu pat nepaspej izlasit visu lidz galam ka Tu automatiski skaities pakalpojuma sniedzeja abonents!
Vairak pašiem jāseko!
Kā arī ja Jūsu talrunis stāv mājās un bērni to brīvi var paņemt, zinot tel nr.
Ievadot interneta pec kada testa aizpildisanas utt, notiks tieshi tas pats!
MOBILAIS OPERATORS NEATBILD PAR TO JA JUSU TALRUNI IZMANTO TRESA PERSONA!!
DALECA TAG JUMS VISIEM ????????????????///

ĪPAŠIEM NEJĒGAM LŪDZU VISI ŠĀDI KRĀPNIEKU INFORMĀCIJAS AVOTI, KONTAKTI!!