www.sudzibas.lv Tele2 Vakaros neiet internets!

Tele2 - Vakaros neiet internets!

Mums ģimenē nesen nomainijām optisko internetu pret Tele2 bezvadu internetu. Drīzumā planojam parvākties, kur optiskais internets nav iespējams. Izšķīrāmies par labu Tele2. Bet diemžēl esam vīlušies.. Dienas laikā vēl ir labi. Bet vakarā interneta lietošana ir briesmīga! Pec darba mājās nevaram normāli nekādus raidījumus vai seriālu noskatītes. Viss raustās, karās nost, visu laiku lādē. Skaņa paiet, bilde sastingusi, tad apklust skaņa, bilde pārlec. Pec laika viss vienkārši apstājas un visu laiku tik lādē. Pārslēdzam uz filmu. Ja neiet raidījumi, varbūt pārslogots serveris, bet arī filma neiet! Viss raustās! Un tā katru dienu vakaros! Pēc 22:00 vispār jāaizmirst par internetu! PAR KO GAN ES MAKSĀJU? NEKAS NEIET, NEKO NEVER VAĻĀ! Mainīšu citu operatoru! Tā ir ņirgāšanās! Skrien vēl pec 5G, bet esošo sakārtot nevar!

30.07.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 31.07.2019

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 01.08.2019

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

L Liga Latve 31.07.2019

Arī mums ir identiski! Kā vakars, tā kā āmen baznīcā, nets pazūd! Zvanam cik gribam bet neko nedara lietas labā! TELE2 šmaucas ar ātrumiem! Nu kā, pirmās dienas, kopš pieslēgšanas var būt stabili no 20 mbs un uz augšu, bet tad pēkšņi nokristies no 0,5 mbs līdz max 8mbs! Dusmas šausmīgas!

B Baibaaa 01.08.2019

Piekrītu ka LMT tikai ir ok

B Baibaaa 01.08.2019

Ko saka patērētāju aizsardzīb ka jāmaksā tele2 par nesañemtajiem pakalpojumiem.

A Aivis Rudzītis 18.08.2019

Pārslēdz rūteri uz 3g būs lielāks ātrums.