www.sudzibas.lv Tele2 Tikla prklajums

Tele2 - Tikla prklajums

Cienījamie Tele2 darbinieki un vadītāji! Ir zināms fakts, ka Jelgavas pašā centrā "raustās"Tele2 zona un mēdz aptrūkt sarunas. Domāju, ka šādos portālos Jūs ieejat palasīt, ko raksta par Tele2. Ari ir ziņots operatoram, ka Jelgavas centrā ir slikta zona! Es gribētu zināt, vai kaut kas tiks darīts, ja ne tagad, tad nākotnē tuvākajā! [slēpt]@

J

A Alla 27.12.2008

????????? jelgava ar zonu viss kartiba, izmetiet savu telefonu.

N nets 16.03.2009

vai kaut kas tika darits zonas uzlaboshanai Jelgava vai ari tagad visiem, kam ar T2 ir slikta zona, ir jamet ara telefons??

I ilona 16.03.2009

mums marupee ari nevienaa istabaa majaa tele 2 nav zonas, man ir LMTvis ir kartiibaa!!!

N navsvarigi 16.03.2009

Tulit uzradisies cilveki, kuri meginas iestastit. ka ta nav taisniba, ka LMT visus aopzog ar rekiniem un ka vispar jau tas zonas stabins tev Marupee ir uzzimets :D Tev meginas iestastit, ka tikai Bite tur ir zona! :D

S Stulbenis 10.04.2009

Ar Tele2 zonu Jelagavā viss ir OK!:)
Tev truba nešancē kā vajag!:P

J Jans 05.05.2009

Jā, jā... Dzirdejushi shos T2 parstavju attaisnojumus, ka tiem, kam nav zonas, nestrada telefons u.t.t. Man ar jaunu telefonu T2 zona vietam bija loti slikta. Ar vecaku telefonu LMT zona ker nesalidzinami labak!

C cccp 02.06.2009

peresol na okarte s soxraneniem telefona