www.sudzibas.lv Tele2 tīkla pārklājums

Tele2 - tīkla pārklājums

Reklāmās visu laiku tiek teikts, ka n-tie naudas līdzekļi tiek ieguldīti, lai uzlabotu TELE2 pakalpojumus. Nezinu, kurā vietā šie līdzekļi tiek ieguldīti, taču jāpiekrīt arī iepriekš rakstītajām sūdzībām par tīkla pārklājumu. Arī man telefonsarunu laikā regulāri pārtrūkst sarunas. Esmu neskaitāmas reizes jau vērsusies TELE2, taču nekāds risinājums nav atrasts. Lietoju arī TELE2 internetu. Arī šeit nav nekas iepriecinošs. Vairākas reizes dienā pazūd pieslēgums, lai gan zona tiek uzrādīta kā ļoti laba. Diemžēl arī operatori, kuri apkalpo klientus, ir iemācīti skaisti runāt, bet reāli situācijas risinājums netiek atrasts. Protams, jauki, ja Tev laipni atbild, bet - kāds labums no tā? Kvalitāte kāda bija, tāda paliek. Interesanti, ja šādas problēmas rodas Rīgā, tad kas notiek mazpilsētās?

D

S signe 21.01.2011

Laukos, vipār man ir tikai apmēram 50 metrus aiz mājas, zona. Ziemā, laukos, telefonu nav iespējams izmantot.

M maija 22.01.2011

Nezinu, kā ir citur, bet Daugavpilī vispār nav iespējams sazināties ar ZZ.Sakari ir drausmīgi-Visu laiku kautkas krakšč un brakšč pa vidu, iespaids, ka runā tukša mucā.Praktiski sarunāties nav iespējams.

A aija 14.07.2011

..;Lai cik divaini būtu, zelta zivtiņu var saklausit, bet Tele 2 pieslēgumus(meteorīts, brivais ., zz ..utt.)VISPAR NEVAR SAZVANIT un tas ir tepat Baložu pilsētā, kas darās laukos...ARPRĀTS

A aija 14.07.2011

...ŠODIEN VISU DIENU NAV SAKARU ŠIM OPERĀTORĀM, BEZ BRĪDINĀJUMA.