www.sudzibas.lv Tele2 Tele2 saucamais ''Ātrākais internets Latvijā''

Tele2 - Tele2 saucamais ''Ātrākais internets Latvijā''

Izmantoju jau tele2 apmēram 2-3 gadus un internets ir šausmīgs... Pa dienu internets iet vismaz kaut cik normāli, ir vel paciešami bet vakaros internets vispār neiet, nevaru pat noskatīties video ilgāk par 3 minūtēm kad man jav ir pelēks riņķojošs aplītis, lejupielādes visas ir šausmīgi Lēnas. Ātrāk par 0,7 mb lejupielādes neiet. Ir Brīži ka neiet ne internets, ne zona nekas tādēļ jo telefons ir pieslēgts uz tele2. Vienu vakaru gribēju skatīties video un nekas negāja vismaz 3 stundas, bija jāgarlaikojas mājās kamēr neko elektronisku nevarēju izmantot.

26.01.2023

R

L Leksis 26.01.2023

Tele2 internets tiešām ir kļuvis neciešams pēdējā gada laikā. Ir viņiem rakstīts, atbild, ka problēmu neesot. Mājās glābj Tet internets, ārpus mājām nākas pieciest. Labi, ka saņēmu atlaidi bezlimita tarifa plānam, savādāk neredzētu jēgu maksāt 26 eiro par nekvalitatīvu pakalpojumu

Dusmīgais Ainārs 27.01.2023

Visi 4g interneti ir palikuši lēni un neciešami konkrētās stundās , pārāk liels pieslēgumu skaits . līdz ar to neredzu jēgu lēkāt pa operatoriem. Pašam dienas laikā sanāk lietot visus 3 ( telefona tele2 , darbā LMT mājās Bite (un nevienam nav izcils) .

Ja ņem mājā tad vienīgais ir - optika + normāls rūteris

J Jokaaa121 05.02.2023

Nu TELE2 vispār jau galīgi knaps palicis,man šo gadu vairāk par 7,60 mbps nav bijis un pēdējās dienas no 0,5 līdz 4,7 visas dienas garumā.Sola nežēlīgu ātrumu,bet ne pusi no tā nevar izpildīt!