www.sudzibas.lv Tele2 tele2 internets

Tele2 - tele2 internets

Nesadarbojieties ar kompāniju TELE2.Kantoris kas krāpjas, kura vārdi neatbilst darbībai.Pagājušā gadā noskatījos reklāmu par tele2 mobīlo internetu, tā ērto lietošanu.Kur nu vēl akcijas laiku, kurā varēja testēt modēmu vesalu mēnesi par pliku velti.Diemžēl viss iznāca pavisam ne tā, kā operators pa telefonu izskaidroja.Modēmu un līgumu gan veikli un ātri piegādāja-Cepuri nost-toties viss pārējais bija liels murgs.Kā jau šeit daži raksta, kamēr piekonektējies internetam un vajādzīgajam saitam, mierīgi vari padzert kafiju un vēl nezin ko.Sapratis ka man šis pakalpojums neder zvanīju uz norādīto telefona nummuru.Sarunas laikā operators likās gluži pārsteigts par manām pretenzijām, un piedāvāja speciālistu, kas no viņu puses pārbaudīšot interneta darbību.Speciālisti, pēc nedēļas testiem, secināja, ka internets tomēr nestrādājot.Neskatoties uz to ka zvanīju akcijas laikā, es varot lauzt līgumu bez soda procentiem.Nomaksāju rēķinu par nelietoto internetu, septiņus latus ar sntīmiem.Atgriezu modēmu domāju viss kārtībā.Kasto deva.Šodien saņēmu brīdinājuma vēstuli par parādu tele2 kompānijai divi lati piecdesmit divi santīmi apmērā.Vai nav smieklīgi!!!Tāpēc pims slēdziet, jel kādus darījumus ar šo kompāniju, iesaku silti padomāt.

J

M maris 31.01.2011

mani apcakareeja liidziigi, taadeel ka valstii nav instituucijas, kas tos kroplus aktiivi kontrolee un soda.

E Esesesseseseseses 31.01.2011

Vairāk izmantojiet mobīlos netus un vispār paliksiet ar plikām pakaļām un bez kvalitātes! Vienīgais normālais nets, ko pašlaik redzu, tas ir LTC un vēl pāris mazajām firmiņām (fiksētais).

č Čoms 31.01.2011

Varat īpaši necerēt, ka kas mainīsies uz labo pusi, nekādas modernizācijas sakaru uzlabošanai netiks veiktas, jo nav jau priekš kam, visi iedzīvotāji taču plānveidīgi pamet valsti.Vienīgais, ko mēs palikušie varam gaidīt no visiem pakalpojumu sniedzējiem-pakalpojumu kvalitātes katastrofālu pasliktināšanos un fantastiskus tarifus, kā tas jau bija sūdzības autoram.

T tātasir 01.02.2011

Vispār aprīnojami, tik daudz sūdzību par Tele2 un nekas, šie turpina strādāt. Būtu kāda maziņa firmele sen jau būtu aizklapēta un pa tiesām izvazāta :)

č Čoms 01.02.2011

Kamēr būs cērpamās aitas, viņi neko citu nedarīs, kā tikai cels tarifus, piestādīs rēķinus par nenootikušiem pakalpojumiem, jo citas izejas viņiem vienkārši nav, jo viņi taču nedrīkst zaudēt.

I ieva 29.06.2011

Nu man problēmu vispār nekādu...lietoju tele2 mobilo internetu no aprīļa...un daru traki daudz lietas...5 gb vispār nav sasniegti, tātad rēķins tie paši 5 lati. ātrums labs...un vispār man patīk...
Nu tikai tik cik nevar bez ierobežojuma bērnam youtube rādīt multenes, jo baigi rij baitus.
Bet nu tur tad jāņem kāds patstāvīgais interneta pieslēgums.

A Andris 28.07.2011

Man tas pats, pirmo mēnesi bija ok, tagad nets tāds, ka tikpat kā nekāds.No 8-15.mb.sek.Lapu ver vaļā 3 min, ja neuzkaras.Katru mēnesi var lietot -5.gb.Par pārējo tipa nav jāmaksā, bet tad būs lēns nets.Mēnesis sākas, bet nets tāpat lēns.Zvanīju, saku kas par lietu-atbildēja, ka slikta zona esot.Hm, visu laiku bija, telefonam arī ir, bet netam pēkšņi slikta zona, čakarētāji.Līgumsodu kaut kā negribas maksāt.

W Weber01 08.05.2012

Papildus visam, kas uz šo brīdi ir vēl, tas ka nemanot jums modema lietotāji jums nozog liekos megabitus!
Piemēram ir uzstādīts tarifs ar 12gbaitiem, bet kad parsniedz 6gb atnāk īsziņa ar tekstu "Somenes izmantotais datu apjoms ir parsniedzis 12 GB.Lai saglabatu datu parraides kvalitati, interneta atrums tiks samazinats pec 15 GB/men.sasniegsanas! "
Tauta cik ilgi mobilo sakaru operatori mums čakarēs prātus???
Vai tiešām mēs tik naivi ka ļaujam sevi apzagt?
No Tele2 pakalpojumiem atsakos arī tāpec ka viņi tikai sola!
Un vēl internets ir par brīvu, bet redziet ir pargudrie kas uzkata ka mums ir jāmaksā par to!!!
Vēlu veiksmi tiem, kas vēlas lai viņus apzog, ar lielu smaidu vērsties nākotnē ar tukšākām kabatām!!!