www.sudzibas.lv Tele2 Tele2 Go3 TV + Films bez maksas 3 mēnešus

Tele2 - Tele2 Go3 TV + Films bez maksas 3 mēnešus

Tele2 septembrī piedāvāja dāvanu, mainot tarifu plānu dāvanā Go3 Tv + Films bezmaksas 3 mēnešu. Bet kā izrādās, ja tu pēc 3 mēnešiem neatsakies no šīs dāvanas, tad automātiski tiek abonēts šis pakalpojums un piemērota mēneša maksa 7,99 eiro.
Kā izskatās tele2 nav mācījies no Ptac uzliktā soda https://www.ptac.Gov.lv/lv/news/ptac-uzliek-20-00000-eur-sodu-sia-tele2-par-negodigas-komercprakses-istenosanu. Kā jau tika atzīts - ir nepieciešama patērētāja aktīvi un nepārprotami sniegta piekrišana. Dāvanas pieņemšana manā uzskatā, nav atzīstama par piekrišanu abonēt pakalpojumu.
Tagad arī mainot tarifu plānus parādās atlaide bezlimita tarifu plānam uz 12 mēnešiem. Es to saprotu, ka atlaide ir spēkā 12 mēnešus, bet nē. Noslēdz līgumu un tu viņu nedrīksti lauzt 12 mēnešus. Tā tāda vārdu spēle, patērētājs vienmēr zaudētājs, pats kaut ko nav sapratis. Kādreiz rakstīja - Cena spēkā, slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem.
Tele2 internets vēl pavisam cita lieta. Mājas rūteris vakaros vispār nespēj pavilkt nevienu filmu pat sliktākajā kvalitātē, visu laiku atvienojas un nevar savienoties. Tajā pašā laikā, pieslēdzot telefonu kā tīklāju televīziju rāda pat labākajā kvalitātē. Un vienmēr visādas atrunas, mainiet rūteri, pārāk daudz lietotāju vakaros pieslēdzas pie torņa. Esat pārāk blīvi apdzīvotā vietā, mājai ne tāds jumts utt.

Atcerieties par brīvu ir tikai peļu slazdā siers.

05.01.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 06.01.2021

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam Ieva, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

I

J Jurka79 11.01.2021

Identiska situācija - mans.tele2.lv pakalpojumu sadaļā to go3 pakalpojumu atalēgt nevar - vienīgā aktīvā poga ir PIESLĒGT - pat tad, kad pakalpojums JAU ir pieslēgts.. un solīja tak bezmaksas perioda beigās informēt par pakalpojuna pagarināšanu vai atteikšanos no tā.. klusums,- tikai rēķinā 7,99 eur vēsi piemesti klāt.. kretīniska attieksme.

I Ieva 11.01.2021

Tele2 ir sazinājies ar mani, paprasījis klienta vai telefona numuru un viss, nekas tālāk nav pavirzījies. Pa šo laiku esam vēlreiz nomainījuši mājā rūteri un nekas nav mainījies. Liekot telefonu kā tīklāju 10x ātrāks internets nekā rūterī. Arī par go3 abonēšanas maksas atskaitīšanu atpakaļ neviens nav sazinājies.

I Ieva 28.01.2021

Tele2 šodien sazinājās ar mani. 20 dienas pēc tam, kad nosūtīju informāciju. Un abilde ir tāda, ka izņēmuma kārtā tomēr piekāpsies. Tele2 joprojām neatzīst jau iepriekš PTAC lēmumā izteikto, ka Tele2 rīkojas "tādā veidā pārkāpjot būtisku patērētāju tiesību aizsardzības principu, kurš aizliedz patērētāja klusēšanu izmantot kā piekrišanu kādas preces vai pakalpojuma pasūtīšanai." Es noteikti vairs neizmantošu Tele2 pakalpojumus un vērsīšos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

E Expertino 23.07.2021

Turpmākai zināšanai jebkura firma, kas sniedz abonēšanas pakalpojumus nekad pati ne atslēgs šos pakalpojumus automātiski. Jums bija abonements pieslēgts jau no paša sākuma kura summa pirmos 3 mēnešus sastādīja.0.00€ un neviens nekādus pakalpojumus pēkšņi ne pieslēdz jums. Nu varbūt jā, tā ir vārdu spēle Mārketings, bet ar to nodarbojas pilnīgi visas firmas, tā nav Tele 2 vaina tā ir šo pakalpojumu viss pasaules politika

I Ieva 28.07.2021

Bet ja gan LMT, gan Tele 2 saka, ka atnāks atgādinājuma SMS pirms sāksies periods, kad pakalpojums būs jāabonē un tā arī neatsūta... Un ja patērētāju tiesību centrs atzīst, ka tā ir negodīga komercprakse pret patērētāju. Tele2 pārdod maksas pakalpojumu bez patērētāja tiešas un nepārprotamas piekrišanas. Gribat bezmaksas dāvanu - jā, gribu, nav piekrišana abonēt. Automātiski pērkot ir ielikts ķeksis saņemt dāvanu.

J Jazeps 08.03.2023

Nejauciet lūdzu, pakalpojums ir pārdots ar bezmaksas perioda sākumu, par negodīgu šeit atzītams tikai tas, ka viņi laicīgi neinformē, ka jāsāk maksāt

T Tiksis 08.07.2022

Līdzīga situācija-esmu mainījis 2 gadu laikā vairākas reizes Go 3 paketes "Tv+ Filmas " uz 'Tv+ filmas+ sports" .Parasti paketes minimālais laiks 30 dienas,tad var atkal mainīt bez jebkādām sankcijām. (TĀ ARĪ IERAKSTĪTS LĪGUMĀ par Go 3 lietošanu).Tagad kad nomainīju paketi uz dāgāku ,man atnāca uzrēķins par 34.€.,kas formulēts kā atlaides atmaksa par līdz šim lietoto paketi.Pārlasot līgumu nekur neatradu punktu ,ka tas spēkā 24 mēn.,un ja gribat to izmainīt ātrāk par 24 mēnešiem(līgumā atradu punktu -norādītais minimālais laiks 30 dienas)būs jāpiemaksā ja vēlēsieties pāriet uz citu šoreiz dārgāku paketi. Iesaku būt uzmanīgiem mainot Go 3 pakas .Aiz samazinātās cenas var slēpties lieki izdevumi. Šajā gadījumā Tele 2 man atgādināja uzpirksteņu spēlētājus, kuri prot bumbiņu labi noslēpt.