N nezinu 24.06.2008

23. Junija noperkot atjaunosanas karti Tele2, un censoties palielinat kreditu, sanjemu nevis kredita palielinajumu, bet noblokjetu karti...!!!

P Prof 30.07.2008

he he tapec ka losis vai dura esi vajag skatities uz kartes ka papildinat viss raxtits nevis zvanit 688 ka agrak! SUKA

N Nuuuu 24.10.2008

ZZ ar papildināšanu nevar nobloķēt, var tikai tas kurš vēl nezina ka jau apmēram 3 gadus papildināt vajag ar kombināciju *110*slepenais kods#. Pie sava stulbuma pats vainīgs!!!

N navsvarigi 09.11.2008

Jus te sviestu rakstst pilnigako... Ari tad, kad bija ta papildinashana jau ar *110*kods#, es papildinaju ari zvanot uz 688. Acimredzot, ta papildinashanas karte ir izmantota. ZZ ir tikai viens kod, viena ciparu kombinacija uz kartes un hakeriem to vieglak uzminet. Es zvanu ar okarti un tur ir sakuma jaievada kartes nummurs, pec tam kods un respektivi hakeriem ir grutak uzminet divas ciparu kombinacijas. ZZ nav tik aizsargata.

N navsvarigi 09.11.2008

Prof, tu esi atsaldets cilveks...

A aicis 10.11.2008

No Hansabankas, caur īsziņu vai no kompja.Un nekādu problēmu.Nafig to čakaru ar atjaunošanas kartēm?

S Sanita 12.12.2008

ja jūs pērkat čeki, tad atjaunošanas kombinācija ir šada": *110*13.ciparu slepenais kods, # un zvana taustiņš... var vel atjaunot caur ZELTA ĪSZIŅU, caur BANKOMĀTIEM, vai i--banka...

N navsvarigi 12.12.2008

Sanita, interesanti, es vel atjaunoju zz ar zvanu uz numuru 688 pat tad, kad bija jau ieviesta ta ciparu kombinacija *110*kods#, zvana taustinhs! Var but, tagad kaut kas mainijies. Bet te dazs labs neadekvati reage un uzreiz nolama to cilveku... Te vieni slimiki savakushies, vai??