www.sudzibas.lv Tele2 Tele2 bezvadu internets

Tele2 - Tele2 bezvadu internets

Ta, tauta!

Ja Jums ir majas Vista, un gribat bezvadu internetu, m tad Nekada gadijuma NENEMIET pie Tele2, jau veselu menesi, Teel2 neliekas zinitis par manu modemu, kas nenem Vistu uz XP strada nets, bet nolapito Vistu nenorij.

Esdmu neapmierinats, gaju uz kleintu apkalposanas centriem, mes nelabojam, gaidiet meistaru menesis paiet neciku negrabu, piezvanisi, nezvana.

Tele2 serviss ir zem katras kritikas, neperciet no viniem neko...

K

S Sanita 21.09.2008

vajag pārbaudīt Modema iestatījumus, vajag datoru pārstartēt ja nestrādā, vajag SIM karti ielikt telefonā pārbaudīt vai strādā vai ne...

I igors 19.04.2009

Mana vista pavisam viegli sagremjoa mobilā interneta modemu un viss strādā perfekti! Pieļauju ka tā varētu būt tava datora konfigurācijas vaina nevis tele2 vaina

M mopsis 02.07.2009

ps tad kad paradijas pirmie tele 2 modemi kad nema vini bridinaja un es te nesen panemu to e169 modemu un man bij xp7 un viss aizgaja ka naks

N N. 14.07.2010

Tak tāpat - strādā vai nestrādā ... tele2 ir zem pamatīgas kritikas! galīgi nekam neder tas tīkls..

S somsons 07.10.2010

sitam tele2 ir zems paraides atrums galigs gliemezis panemu pa 25 ls uz menesi galigi neiet pat video nevar pasaktitie gribu kko noladet piemeram 300mb jagaida 7h (ar pilnu zonu) briziem dc pats no sevis utt