www.sudzibas.lv Tele2 Tele2 4G mobilā interneta lēnums

Tele2 - Tele2 4G mobilā interneta lēnums

Tele2 4g interneta ātrums ir katastrofāli krities. Vakaros tas nesasniedz pat 1mbs.
Agresīvā reklāmas kampaņa un klientu pieplūdums ir forši, bet diemžēl tas neiet kopā ar tehniskajām iespējām. Atrunas par rūtera atrašanas vietu, attālumu no băzes stacijas neiztur kritiku, jo bāzes stacija atrodas 300m attālumā. Zona perfekta. Nakts stundās ātrums ir virs 30mbs.

26.02.2023

J

R RunčaĶepa 27.02.2023

Jā, diemžēl, tā ir, jo viņi piedāvā ātrumu "līdz XX mbps", bet jo vairāk lietotāju - jo uz vairākiem dalās ātrums.
Marketings ir tāds marketings, bet viņi taču patiešām iepriekš nevar zināt, kur un kad Jūs lietosiet internetu.
Bet atbildes par pārklājuma "zonu" ir gan pietiekami jautras, jā... bet nav ko darīt, laikam, tikai mainīt internetu pret optiku. Bet ja šajā vietā nav pieejama optika, tad arī provaidera maiņa Jums nepalīdzēs - viss tā pat būs noslogots visiem trijiem operatoriem.