www.sudzibas.lv Tele2 Krāpj ar preci

Tele2, t/c ZOOM - Krāpj ar preci

08.04.2013 t/c ZOOM mobilo telefonu veikalā TELE2 iegādājos ekrāna aizsargplēvīti priekš Iphone4. Komplektā bija jābūt 2gab plēvītēm paredzētām telefona priekšpusei un aizmugurei. cena 7ls. Manā klātbūtnē pārdevēja izvilka un parādīja komplekta saturu, bet kamēr formēja pirkumu, tikmēr samainīja plēvītes, kā rezultātā bija 2 plēvītes paredzētas aizmugurējam vāciņam, no kurām vienā vispār nebija plēves, bet tikai plastmasas aizsargi. Sanāk par 7ls ir nopirkta viena aizmugurējā plēvīte. Nekad nepērciet tur neko!

B

S smīkņa 10.04.2013

Par Ebay esi dzirdējusi? Tur tās plēvītes santīmus maksā, pie kam ar bezmaksas piegādi.

B Beguce 10.04.2013

esmu tikai ebay piekritēja, bet uz sitienu bija nepieciešamība un nav tik liela starbība naudiņās, bet sanāca iegrābties.

P palooza 18.04.2013

а я смотрю в Itec ничего не меняется)))))))

B bu-bu 04.07.2013

palooza!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Polnostju za!!!