Tele2 - šokā

man nāk mistiskas vēstules no creditreform par to ka esmu ņemusi teelefonu un nemaksāju, kautgan neesmu ņemusi nekādu telefonu (vienīg pirms 2viem gadiem kuru rēķini tikai apmaksāti, un tas telefons bija motorolla) bet tagad man nāk vestules ka esmu ņemusi samsungu..!!kautgan vispār nesmu nekādu teelefonu tagad ņemusi, bet man piešuj un grib pieprasīrt kkādu naudu, plus saka ka esot man zvanījuši un es esot solijusi samaksāt..kautkāds vājprāts, es pat nezinu ko darīt, un esmu dzirdējusi nevienu vien šadu stāstuu kur tele2 piešuj kkādus mistiskus parādus..
varbūt vēl kādam tā ir gadījies?padalieties pieredze??

K klausija 09.06.2009

Man tas pats bija ar Biti. Nokārtoju visu pa faksu. It kā ņemts pirms pus gada, divi telefoni. Uzrādīta deklarētā dzīvesvietas adrese Brīvības ielā, lieki teikt, ka tam numuram nebija nekāda sakara ar mani. Ņemts uz uzvārdu, kuru laulājoties nomainīju (pirms diviem gadiem). Aizsūtīju veco pases kopiju, jauno pases kopiju, laulības apliecības kopiju. Bite atvainojās, Creditreform vairāk netraucēja. Kopumā varbūt pagāja mēnesis. Bet Creditreform strādā labi ;)

S ssyss 23.07.2009

Tādi gadījumi notiek, ja kaut kur atstāj personas datus, vai vēļ labāk pazaudētas pase vai kāds dokuments. Kāds vienkāŗsi aiziet un noformē uz jūsu vārda, bet tā lieta risināma., jo uz līguma ir svešs(viltots) patraksts, līdz ar to līgums nav spēka, to visu var viegli nokārtot, bet vajag mazliet laiku. Pārsvarā operatori to lietu atrrisina un nekādu problēmu ar CR pēc tam nav!

L Lāsma 18.06.2011

Nu kas tas ir?????Jau mēnesi vismaz man ļoooooti velkas internets.Biju pie operatores jautāt kas par lietu?Nu tracina nenormāli-es tak par to maksāju!!!

T ToLāsma 18.06.2011

Pastāsti lūdzu kāds tev ir internets? Tele2, vai ZZ?