www.sudzibas.lv Tele2 Slikts wifi internets no rūtera.

Tele2 - Slikts wifi internets no rūtera.

Wifi internets no rūtera datorā iet bez problēmām, mobīlajā ierīcē vispār nekustās, lejuplāde ir vidēji 30mb, bet augšuplāde ir absolūtā nulle, neizprotu kur ir problēma, kad zvana tele2 tad kādu laiku iet normāli visās ierīcēs. Laikam jau ir kāds ierobežojums bez ierobežojuma internetā. Izskatās kad līguma laiks ir jānovelk ar šo bremzi un jāiet pie cita operātora.

24.11.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 24.11.2019

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

BondsBonds 24.11.2019

Bezvadu internets nav balstīts uz augšupielādi. Tas pats būs ar 5G, tāpat kā ar visiem G pirmstam, un visiem nākamajiem G. Ja vajag labu augšupielādi, piemēram Ondrive'am, vajag vadu pieslēgumu.

E esne 24.11.2019

TELE2 slēdz Wifi uz telefoniem, jo viņiem vajag lai tu lieto arī telefonā internetu ar attiecīgu pieslēgumu un protams arī tur no tevis ir jānoplēš nauda..
man tā arī bija, kad zvaniju TELE2 uzreiz viss ideāli, bet ne ilgi.
tad nošpļāvos un aizvedu viņiem to job.. rūteri atpakaļ..
TELE2 centrā darbinieci gribēja zināt, kāpēc es atsakos un maksāju sodu, par priekšlaicīgu atdošanu un līguma laušanu.. Es viņai tad visu pateicu ko domāju par TELE2 sūda internetu

Es noteikti vairs nebūšu TELE2 interneta klients!