www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Pirmkārt - neesmu no tiem cilvēkiem, kas iegūst kaifu, rakstot sūdzības un izgāžot dusmas. BET - jau kādu laiku TELE2 pakalpojumi aizvien vairāk liek zaudēt tik kāroto dvēseles mieru un pašsavaldību! Nav noslēpums, ka TELE2 vienmēr ir bijušas problēmas ar tīkla pārklājumu, bet parasti tas bija jūtams, aizbraucot pie Māronkuļa uz kartupeļu talku vai kātojot cauri Latgales ārēm svētceļojumā uz Aglonu.. Šādās reizēs tas it kā ir piedodami, pat tāda īpaša izbraukumu sajūta rodas, kad redzi - antenas stabiņi atkal sarūk līdz nullei un tu esi nesasniedzams..
Taču visam ir savas normas.
Kad tīkla pārklājums pazūd Rīgas centrā dienas laikā, tas liek mazliet tā, nu - jibio... kas ir veči? netiek ar darbiem galā?
Nezinu, vai tas skaidrojams ar kādu pēkšņu "gļuku" datorsistēmā vai ko citu, bet jau vairākas reizes pēdējo nedēļu laikā ir tā, ka nevaru nevienu sazvanīt. Vai arī mani nevar. Pat tad, kad ar antenas stabiņiem viss kārtībā!
Vakar man vispār likās, ka varētu tos malačus iesūdzēt tiesā. Biju sarunājis ar sievu, ka aizbraukšu pakaļ Elīnai (mūsu 12 gadus vecajai meitai) pakaļ pēc mūzikas skolas.. Bet sanāca aizkavēties, jo strādāju par sagādnieku un vienmēr gadās neparedzētas problēmas... Gribēju piezvanīt un pateikt, lai viņa mani pagaida. Bet bļāviens - es nevaru viņu sazvanīt!! Man pašam ir korporatīvais pieslēgums no darba, meitai Zelta zivtiņa... Tā kā uz citiem numuriem piezvanīt varēju, secinu, ka problēmas bija tieši ar Zelta zivtiņu. Vienkārši klusums klausulē! Un viss. Nav pat parastā "izslēgts vai ārpus zonas". Vienkārši klusums un ik pa laikam kaut kādi švīkšķi un bļarkšķi klausulē.
Kā jūs domājat, kā jūtas maza meitenīte, kuru pieviļ viņas tētis? Kāds cits varbūt nebūtu tā reaģējis, bet Elīna jau tā ir diezgan jūtīga un sāka raudāt un sataisīja skandālu ne pa jokam! Pat tagad to rakstot nevaru novaldīt dusmas!!! Kāpēc man ir jāčakarē attiecības ar meitu kaut kāda sūda TELE2 dēļa, kas vienkārši savāc mūsu naudu un dzīvo cepuri kuldami!!!?? Interesanti būtu uzzināt - varbūt viņi vēl pieskaitīja rēķinam arī šīs klusuma sarunas!?
Paskatījos, kas par šo tematu ir internetā, un atklāju, ka ne tuvu neesmu vienīgais ar šādām problēmām. Piemēram, draugos.lv pat ir izveidota vesela domubiedru grupa: http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=226846&grouplanguage=lv
Pats jau piereģistrējos un iesaku arī jums, dārgie draugi, jo par šito sviestu ir jārunā un jādod tam kantorim pa purnu!! (Pirms tam tikai jāielogojas savā profilā, citādi links nestrtādā.)

R

I Ilze 25.09.2009

Pilnīgas mulkiibas, varu sodien savaakt 100cilveekus kas ir Riigas centraa un kuriem nekas taads nau gadiijies. Pati straadaju centraa, ofisaa katru dienu no riita liidz vakaram, zvanu omai uz laukiem kas vienmeer ir zonaa, Ķikuros ir zona, un tas galiiigi nau pie Rīgas vai kādas lielpilsētas.
Varbut laiks meitai iegadaties jaunu teelofnu? Varbut nomainam Zelta zivtinjas karti, jo varbuut vaian pashaa kartee. Ne jau vienmeer vaina jaameklee operatoraaa:)
Protams zeel meitu., un protams pats jau nekad nebuus vainiigs, vienmeer kadu atradiis:)))))

jauku dienu

K kristiine 25.09.2009

Kurš to ir rakstījis...nezinu vai smieties vai raudat par uzrakstīto..Bet vienu varu teikt...rakstītajs ir ieinteresēts noblamēt oprātoru, kas vinjam maisa strādāt:D:D
Pārklajums Tele2 ir ļoti labs...Un arī man, ne maniem tuviniekiem nav problēmu sazvanīties!!!

K Krī 25.09.2009

Pēc jaunā tarifa un pēdējā saņemtā rēķina man Tele2 patīk vēl ļotāk! Arī ar tīklu nav problēmu.

K katrīna 26.09.2009

Pilnīgi piekrītu Jums. Biju Tele 2 klients vairāk-vairākus gadus, vēlāk izrakstos vecos skatījos, izrādijās, katru mēnesi vesalu gadu zvaniju Uz tadiem nummuriem kuru pat nepazīstu :D smieklīgi, lai sū...ā tas Tele2, tagad esmu pie cita operatora un esmu apmierināta.
Pēc iespējas atrāk ieteiktu Jums atbrīvoties no tā tele2!!!

S Sanita 26.09.2009

Man ir 2 Tele2 pieslegumi un esmu apmierinata, gan ar parklajumu, gan ar rekinu. Nekad nebija nekadas problemas. Man pazina strada Tele2 un varu teikt, ka Tele2 nav nekadi krapnieki, kuri rekina ieraksta sarunas, kurus klients pats neveica, jo tas tehniski nav iespejams!!! Ja ir kadas problemas ar atminu, tad japieraksta visus numurus un ilgumu, ka ari vienmer turet telefonu rokas, lai neviens nepanema. Ja, varbut, ka rekina ir kluda tiesi par summu (nesaskaitija atlaides), bet vienmer var bezmaksas piezvanit uz info-liniju un visu atrisinat.
P.S. komentars Katrinai!

N navsvarigi 30.09.2009

Es esmu saskaries ar lidzigam problemam. Stradaju Rigas centraa, ne but ne kaut kaadaa pagrabstava, bet ar zonu chiks vien bija. Tad saku lietot Okarti, kas darbojas LMT tiiklaa un ne kadu problemu vairak nebija. Esmu lietojis ar citu tresho operatoru un problemasronu tas passhas...